Ve Voticích byla přestřelka

Benešovsko – Pět okresních fotbalových dorosteneckých týmů odehrálo 12. kolo I. A třídy.

17.11.2011 2

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jan Voráček

Týnec nad Sázavou – Sedlčany 1:2

Kruté ale pravdivé rčení „dvakrát se doma nevyhrává“ se naplnilo. Oslabení domácí o dva klíčové hráče, začali špatně a hned v první minutě inkasovali. Po nevyužitých šancích vydržel nezměněný stav až do 65. minutě, hosté již hrající v deseti vsítili druhý gól. Domácí již stačili jen snížit v závěru Pongém po centru Šejstala.

Branka Týnce: Pongó. Rozhodčí: Kovář. Poločas: 0:1.

Týnec nad Sázavou: Koukol – Brhel, Šejstal, Kolář, Souček – Koubek, Topol, Smolík, Vajgl, Voldřich - O. Stejskal. Střídali: Pongó, D. Havel, Mich. Kříž, Khamuljak.

Mnichovice – Teplýšovice 1:3

Teplýšovice potvrdily roli favorita.

Branky Teplýšovic: A. Černý, Holešovský, Horák. Poločas: 0:1.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Kamenský, Stařecký – Pejša, Průcha, Holešovský, Horák – Hanka, Klabík. Střídali: Hruška, Stěhule.

Votice – Daleké Dušníky 8:6

Petrovice – Sedlec–Prčice 7:1

Petrovičtí začali velkým tlakem a do poločasu vsítili pět gólů. Ve druhé půli již vedení kontrolovali a navýšili o dvě branky. Úspěch hostů vstřelil v 70. minutě Kotva po průniku.

Branka Sedlce–Prčice: Kotva. Poločas: 5:0.

Sedlec–Prčice: Jankovský - Müller, J. Kabíček, Trpka, Křížek – T. Pištěk, Hudák, Kotva, Švagr – Lagron, Luzum. Střídali: J. Pištěk, Pech, Rataj.

Lety – Struhařov 0:5

Domácím patřili úvodní minuty, ale brankář Veselý hosty podržel. Poté převzali iniciativu, diktovali hru a stříleli branky. První vsítil hlavou po centru Zmek, druhý přidal Žížala střelou k tyči po kombinaci Šrejma – Folprecht – Hasenkopf. Do poločasu přidal třetí gól Žížala.

Po změně stran se obraz hry nezměnil a hosté přidali ještě dva góly. Nejprve se trefil pěkně z trestného kopu Jaroslav Sysel. Na konečných 0:5 upravil po ukázkové akci, symbolicky v den svých osmnáctin, kapitán mužstva Zmek a potěšil tak hrstku věrných fanoušků, kteří hnali Struhařov za výhrou.

Branky: 7. a 90. Zmek, 11. a 24. Žížala, 68. Jar. Sysel. Poločas: 0:3.

Struhařov: Veselý – Josef Sysel I., Urban, Josef Sysel II., Šrejma – Žarnecki (85. Tichovský), Zmek, Jaroslav Sysel, Folprecht – Hasenkopf (75. Rálek), Žížala (70. Hroch).

17.11.2011 VSTUP DO DISKUSE 2

Braný vymazal Koštíře a Nespeky přivezly domů tři body

FNL: Vlašim - Táborsko 2:2.
7

Nádvorník loupil ve Vlašimi

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

KRÁTCE: Ve volební místnosti viděla policistu poprvé

Benešovsko - Přinášíme vám postřehy z voleb v regionu.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Při střetu pěti aut na dálnici se zranilo dítě

Benešovsko - Nehoda pěti osobních aut zkomplikovala dopravu na dálnici D1 v neděli 22. října kolem 14. hodiny. Na 34. kilometru ve směru na Prahu zůstal pojízdný jen jeden jízdní pruh, na místě zasahovali všechny složky záchranného systému.