III. třída A

Poříčí B – Jírovice 1:1, Nespeky B – Týnec B 2:1, Votice B – Krhanice 3:1, Čerčany – Sedlec-Prčice B 5:2, Teplýšovice B – SK Načeradec 2:1, Úročnice – Pyšely 3:3, Bystřice – Lešany 3:0.

1. Čerčany⋌ 2 1 1 0 7:4 4
2. Jírovice⋌ 2 1 1 0 5:2 4
3. Pyšely⋌ 2 1 1 0 5:4 4
Nespeky B⋌ 2 1 1 0 5:4 4
5. Týnec B⋌ 2 1 0 1 7:4 3
6. Bystřice⋌ 2 1 0 1 4:2 3
7. Sedlec-Prčice⋌ 2 1 0 1 8:7 3
8. SK Načeradec⋌ 2 1 0 1 2:2 3
9. Votice B⋌ 2 1 0 1 5:7 3
10. Teplýšovice B⋌ 2 1 0 1 4:7 3
11. Poříčí B⋌ 2 0 2 0 4:4 2
12. Úročnice⋌ 2 0 1 1 3:4 1
13. Krhanice⋌ 2 0 1 1 3:5 1
14. Lešany⋌ 2 0 0 2 1:7 0

III. třída B

Divišov B – Bílkovice 2:4, Mezno – Křivsoudov 0:0, Trhový Štěpánov B – Kondrac B 3:3, Blaník Načeradec – Čechtice 4:1, Velíš – Tichonice 1:3, Miličín – Ratměřice 4:0, Nesperská Lhota – Libež 0:2.

1. Miličín⋌ 2 2 0 0 9:1 6
2. Tichonice ⋌ 2 2 0 0 8:3 6
3. Křivsoudov⋌ 2 1 1 0 5:1 4
4. Blaník Načeradec⋌ 2 1 1 0 7:4 4
5. Mezno⋌ 2 1 1 0 4:1 4
6. Bílkovice⋌ 2 1 1 0 5:3 4
7. Libež⋌ 2 1 1 0 3:1 4
8. Velíš⋌ 2 1 0 1 3:4 3
9. Kondrac B⋌ 2 0 2 0 6:6 2
10. Trhový Štěpánov⋌ 2 0 1 1 4:8 1
11. Čechtice⋌ 2 0 0 2 2:6 0
12. Divišov B⋌ 2 0 0 2 3:8 0
13. Nesperská Lhota⋌ 2 0 0 2 1:7 0
14. Ratměřice⋌ 2 0 0 2 2:9 0

IV. třída A

Ostředek – Václavice 2:2, Netvořice – Heřmaničky 5:0, Zaječice – Jablonná 3:4, Křečovice – Pecerady 0:1, Úročnice B – Neveklov B 2:4, Sokol Přestavlky B – Bukovany 3:3.

1. Václavice⋌ 2 1 1 0  5:2 4
2. Bukovany⋌ 2 1 1 0  6:4 4
3. Jablonná⋌ 2 1 1 0  8:7 4
4. Sokol Přestavlky B⋌ 2 1 1 0  5:4 4
5. Úročnice B⋌ 2 1 0 1 10:5 3
6. Netvořice⋌ 2 1 0 1  5:3 3
7. Neveklov B⋌ 2 1 0 1  5:4 3
8. Pecerady⋌ 2 1 0 1  2:8 3
9. Ostředek⋌ 1 0 1 0  2:2 1
10. Zaječice⋌ 2 0 1 1  4:5 1
Křečovice⋌ 2 0 1 1  4:5 1
12. Heřmaničky⋌ 2 0 1 1  1:6 1
13. Soběhrdy B⋌ 1 0 0 1  1:3 0

IV. třída B

Drachkov – Olbramovice B 5:2, Myslič – Jankov B 6:0, Louňovice – Budenín 4:1, Struhařov B – Postupice B 3:1, Popovice B – Chotýšany B 6:2, SK Přestavlky – Maršovice B 1:3.

1. Myslič⋌ 2 2 0 0  9:1 6
2. Maršovice B⋌ 2 2 0 0  5:2 6
3. Drachkov⋌ 1 1 0 0  5:2 3
4. Popovice B⋌ 2 1 0 1 10:8 3
5. Struhařov B⋌ 2 1 0 1  6:5 3
6. Postupice B⋌ 2 1 0 1  7:7 3
7. Chotýšany B⋌ 2 1 0 1  6:6 3
8. Louňovice⋌ 2 1 0 1  5:6 3
9. Jankov B⋌ 2 1 0 1  5:7 3
Budenín⋌ 2 1 0 1  5:7 3
11. Mezno B⋌ 1 0 0 1  1:2 0
12. Olbramovice B⋌ 2 0 0 2  3:8 0
13. SK Přestavlky⋌ 2 0 0 2  1:7 0

IV. třída C

Pravonín B – Křivsoudov B 4:4, Libouň – Zdislavice B 1:3, Dolní Kralovice B – Čechtice B 3:2, Kladruby – Radošovice 2:3, Vracovice – Trhový Štěpánov C 1:0, Keblov – Hulice 5:1.

1. Radošovice⋌ 2 2 0 0  6:4  6
2. Křivsoudov⋌ 2 1 1 0 14:5  4
3. Zdislavice B⋌ 2 1 1 0  4:2  4
4. Dolní Kralovice B⋌ 2 1 1 0  4:3  4
5. Miřetice B⋌ 1 1 0 0  7:3  3
Čechtice B⋌ 2 1 0 1  7:3  3
7. Keblov⋌ 2 1 0 1  8:8  3
8. Vracovice⋌ 2 1 0 1  3:3  3
9. Hulice⋌ 2 1 0 1  3:6  3
10. Pravonín B⋌ 1 0 1 0  4:4  1
11. Trhový Štěpánov C⋌ 2 0 0 2  1:3  0
12. Kladruby⋌ 2 0 0 2  2:8  0
13. Libouň⋌ 2 0 0 2  2:13 0

OP dorost

Úročnice – Pravonín/Čechtice 7:2, Bystřice/Maršovice – Sedlec-Prčice 4:2, Ostředek/Divišov – Nespeky 0:15.

1. Nespeky⋌ 2 2 0 0 18:2  6
2. Úročnice⋌ 1 1 0 0  7:2  3
3. Bystřice/Maršovice⋌ 2 1 0 1  6:6  3
4. Pravonín/Čechtice⋌ 2 1 0 1  6:9  3
5. Sedlec-Prčice⋌ 2 0 0 2  4:7  0
6. Ostředek/Divišov⋌ 1 0 0 1  0:15 0

OP starší žáci

Mezno – Trhový Štěpánov 12:0, Týnec/Pecerady – Nespeky/Čerčany 1:2.

OP starší žáci 7 + 1

Netvořice – Lukavec/Pravonín 6:2, Ostředek - Olbramovice/Vrchotovy Janovice 0:6, Ondřejov/Chocerady – Jankov 8:0, Křečovice – Teplýšovice 4:2, Bystřice – Miřetice/Čechtice 9:0.