DOROST U19

Motorlet Praha – Benešov 3:2 (3:1)

Devatenáctce byl víkendový zápas s posledním Motorletem Praha, kvůli nezpůsobilému terénu ve Zbuzanech, přesunut na úterní odpoledne na umělou trávu na Motorletu. A tam hosté propadli. „Bohužel jsme se nedokázali srovnat s podmínkami na hřišti. Takové zápasy prostě musíme zvládat, protože ztracené body nám budou chybět. Jsem strašně zklamaný," byl zdrcený po utkání trenér Petr Slepička.

Po zakončení do prázdné branky a sólu prohrávali hosté slepenými góly 0:2. Kulhavý sice do přestávky snížil po brejku a přihrávce Haška. Jenže po změně stran si odražený míč od tyče nešťastně srazil brankář Lehký do sítě a hosté již jen snížili Hamplem. „Soupeři stačila k výhře jednoduchá hra a bojovnost. A navíc dát si dva vlastní góly proti nejslabšímu soupeři v soutěži vypovídá své," povzdechl si benešovský kouč.

Branky: 18. Nerad, 19. Bužík, 43. M. Filip – 22. Kulhavý, 60. Hampl. Benešov: Lehký – Pešta (46. Říha), D. Filip, Hájek, Průcha (64. Baariev)– Srb (87. Čáp), Kulhavý – Hampl, Pohorský (71. Kořínek), Popelka – Hašek.

DOROST U17

Vyšehrad – Benešov 1:0 (0:0)

Sedmnáctka Benešova držela bezbrankový stav na Vyšehradě až do 75. minuty, kdy domácí po důrazu a střele Jirůška k tyči rozhodli o nejtěsnější výhře ve vyrovnaném a tvrdém zápase, ve ketrém oba týmy měly šance.

„Hráli jsme slušně, bojovali, měli šance a jen škoda, že jsme si v útočné fázi nepočínali lépe. Vyšehrad to s námi neměl jednoduché, v závěru se štěstím skóroval, ale několikrát se uchýlil i k zákrokům, které na hřiště nepatří. Za výkon se stydět nemusíme, i když to není ono, máme na čem stavět," dodal po utkání trenér sedmnáctky Benešova Lukáš Plšek.

Branka: 75. Jirůšek. Benešov: Urban (79. Čamrda) – Kabíček (50. Šedivý), Rataj, Klápa, Fišer – Mejdrech, Dumský – Slepička (61. Hergesell), Lupač (60. Makovec), Baštýř (72. Dvořák) – Štrajt.

DOROST U16

Vyšehrad – Benešov 1:1 (1:0) PK 1:4 

Šestnáctka hrající o čelo tabulky překvapivě ztratila bod na umělce posledního Vyšehradu, když neproměnila řadu šancí a nakonec skórovala jen z penalty Breburdou. Benešov může jen těšit čtvrtý vyhraný penaltový rozstřel z osmi zápasů.

„Nedařilo se nám v rozehrávce, ani v koncovce, když jsme neproměnili hodně šancí a gól dali jen z penalty. Na to, že je soupeř poslední, nebyl špatný, ale my jsme odehráli asi nejhorší utkání," řekl po zápase Radek Fojtík, s čímž souhlasil i trenér Benešova Václav Knížek: „Tvrdě, ale fér hrající Vyšehrad jsme podcenili a nedostali se do hry."

Branky: 10. Škobis – 47. Breburda (z PK). Benešov: Schummer (52. Šmolík) – Řejha (41. Šimáně), Breburda, Kočí, Tomek, Dušek, Fojtík (69. Čtrnáctý), Sklenička, Meszáros, Smejkal (69. Langer), Sedlmajer (52. Hradecký).