STARŠÍ DOROST

BENEŠOV – VELKÝ BOREK   7:3
Domácí vlétli do zápasu jako pokropeni živou vodou a ve 3. minutě vedli po pěkné střele Kubálka a dorážce Vyhlídala 2:0. Benešov pokračoval v dobré kombinaci a Marek Chrpa hlavou po centru Rezka a lobem zvýšil na 4:0. V závěru poločasu potrestal slabší chvilku obrany Benešova hostující hráč ranou do šibenice.
Po přestávce již nebyla domácí hra tak kvalitní. Hosté snížili, ale Marek Chrpa (hattrick), Černý a střídající Martin Chrpa navýšili skóre na 7:2. Poslední slovo ale měli hosté po hlavičce.

Branky Benešova: Marek Chrpa 3, Kubálek, Vyhlídal, Černý, Martin Chrpa. Poločas: 4:1. SK Benešov: Hrbek – P. Balík, Verner, M. Balík, Kubálek – Vyhlídal, Černý, Balata, Rezek – Matoušek, Marek Chrpa. Střídali: Martin Chrpa, Šahin, Sochor, Korynta, Cvrček.

VLAŠIM – ČÁSLAV  5:0

Začátek utkání se odehrával především ve středu hřiště. Jako první se osmělili domácí a hned z toho bylo vedení. Moudrý vyvezl míč, narazil si ho s Rutem a křižnou střelou nedal hostujícímu brankáři šanci. Vlašimští hráči se tímto gólem dostali do pohody a předváděli pohledné kombinace. Navíc v 19. minutě Bělohlávek s Rybaříkem vyhráli několik po sobě jdoucích osobních soubojů v pokutovém území hostů a Rut se štěstím uklidil míč k pravé tyči 2:0. Poté se hra trochu vyrovnala, ale ani jedno mužstvo své náznaky příležitostí už do přestávky nedokázalo proměnit.

Úvod druhého poločasu opět vyšel lépe domácímu Graffinu. Milan Cacák zatáhl míč po levé straně a ideálním centrem vybídl ke skórování do prázdné branky Bělohlávka 3:0. Nadále byli hráči Vlašimi aktivnější, vyhrávali osobní souboje a vytvářeli si nebezpečné šance. V 60. minutě byl po průniku do vápna faulován Filip a sám penaltu bezpečně proměnil. Až poté domácí trochu polevili v koncentraci a dovolili hostům, aby si i oni vytvořili nějaké možnosti ke snížení, ale proti byl domácí brankář. V 70. minutě donutil dobrým napadáním M. Cacák hostující obranu k chybě, míče se zmocnil a po přesné přihrávce zívala před Rutem prázdná branka 5:0. Závěr zápasu si už domácí bez větších problémů pohlídali a zaslouženě první utkání v sezoně vyhráli.

Branky: Rut 2, Moudrý, Bělohlávek, Filip (z PK). Poločas: 2:0. Benešov: Novák – Habal (Kučera), Ptáček, D. Cacák, Moudrý – Bělohlávek (Syrovátka), Z. Janovský, M. Cacák, Filip (Žirovnický) – Rut (Staněk), Rybařík.

MLADŠÍ DOROST

BENEŠOV – VELKÝ BOREK  8:0
Zápas se stal jasnou záležitostí Benešova. Hosté „kousali" jen do stavu 3:0, poté již bylo jen otázkou, kolik gólů domácí nastřílí. Střelecky se blýskl Straka, autor čtyř gólů.

Branky: Straka 4, Pešta, Křemen, Balata, Kohoutek. Poločas: 4:0. Benešov: Hrbek – Petrášek, Hašek, Konopiský, Zach – Pešta, Balata,  Křemen, Straka – Brabenec, Janků. Střídali: Kohoutek, Kobler, Vycpálek, Hrachovec.

VLAŠIM – ČÁSLAV   0:0
Čáslavští se ve Vlašimi představili v dobrém světle. V prvním poločase na hřišti kralovali a jen špatnou koncovkou se připravili o vedení. Po přestávce domácí hru vyrovnali, dostali se do tří šancí, ale Breburda, Bílý a Cettl (tyč) je neproměnili. Jelikož ani hosté nebyli úspěšní skončil zápas bez branek.

Vlašim: Vejvoda – Šanda, Švec, Přitasil, L. Janovský (60. Fürbacher) – Slunečko (41. Zvára), Cettl, Srb, Rakaš (80. Novák) – Bílý, Breburda.