STARŠÍ DOROST

SK Benešov – Písek 0:2

Začátek utkání vyšel Písku na jedničku, když se po rychlém autu obtočil útočník okolo Radačovského a „angličanem“ rozvlnil síť. Benešov si v prvním poločase připsal jen dvě příležitosti, první vyrazil písecký brankář na roh. Ve druhé postupoval na branku Zavadil, ale tváří v tvář gólmanovi přestřelil. Hosté se před domácí branku dostávali přes strany a vytvořili si další čtyři šance, ale dvakrát mířili vedle, jednou je vychytal Fillip a jednou mu pomohla tyč. Ve druhém poločase se hra otevřela a šance se střídaly na obou stranách, s mírnou převahou Písku, který první loženku poslal vedle a druhou lapil Fillip. Na druhé straně pálil Radačovský po přiťuknutí od Bredlera do rukou brankář a po stříleném Zavadilově centru trefil nabíhající Bredler tyč. Hosté se dočkali v 83. minutě a podél Fillipa šli do dvougólového vedení. V závěru mohli alespoň zkorigovat, ale Bredlera a Radačovského vychytal brankář a v nastavení neproměnil Šmejkal penaltu, když míč poslal vedle branky.

„Písek vyhrál zcela zaslouženě, když nás jasně přehrál. Předčil nás v důrazu a měl dobře zvládnutou hru po stranách, ve které byl největší rozdíl mezi oběma týmy. Náš výkon byl chaotický, bez myšlenky a pohybu, hlavně v prvním poločase. V útočně fázi jsme si sice vypracovali pět tutových příležitostí, ale ani jednu neproměnili díky nedůrazu. Obranná činnost skoro neexistovala, soupeř se dostával před naší branku velmi snadno. Měli jsme štěstí, že hosté proměnili jen dvě šance z mnoha, jinak by výsledek byl mnohem ostudnější. Vše jsme korunovali v závěru zahozenou penaltou,“ pokáral mužstva za špatný výkon trenér Benešova Tomáš Radil.

Branky: nenahlášena. Rozhodčí: Garaja. ŽK: Zavadil / 1. Poločas: 0:1.

SK Benešov: Fillip – Macko, Komárek, Svoboda, Páv – Zavadil (80. Marušák), Radačovský, Bredler, Helma (29. Hroch) – Kubásek, Šmejkal.

Graffin Vlašim – Strakonice 1908 2:2

Podrobnosti nedošly.

MLADŠÍ DOROST

SK Benešov – Písek 0:3

Celý zápas byli hosté lepším mužstvem. Již ve 3. minutě se nechal obejít benešovský obránce u rohového praporku a následný přízemní centr si v souboji s protihráčem srazil F. Jendele míč nešťastně do vlastní branky. Gól domácí zaskočil natolik, že nebyli schopni si vytvořit souvislejší tlak, natož střeleckou příležitost. Po celý zápas dopláceli na mnoho nepřesností. Ve druhém poločase, v pohodě hrající hosté, zvýšili dvěma góly na konečných 0:3.

„Po šňůře čtyř výher v řadě bez obdrženého gólu, rozhodli o zápase dvě šťastné branky hostů. My jsme k zápasu přistoupili hodně lehkovážně, soupeře kluci zřejmě podcenili, protože měl v tabulce pouze pět bodů. Potvrdilo se, že tato soutěž je hodně vyrovnaná a každý může porazit každého. V příštím zápase musíme podat o hodně lepší výkon, zadarmo nám nikdo body nedá,“ dodal zklamaný kouč Benešova Tomáš Turek.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Garaja. ŽK: F. Jendele, Krejza (oba B). Poločas: 0:1.

SK Benešov: Pechač - Mareš, Mařinec, F. Jendele, Krejza - P. Balík, M. Balík, Keltner, Hroch - Marušák, Slavík. Střídali: Skopec, Martin Chrpa, Marek Chrpa, Svoboda.

Graffin Vlašim – Strakonice 1908 0:4

Hosté byli od úvodního hvizdu utkání lepším mužstvem. Již v 8. minutě poprvé překonali domácího brankáře. Po brance se Vlašimáci pasovali do role prohrávajícího mužstva a nevyvinuli ani minimální úsilí na změnu. Do druhého poločasu nastoupili domácí se stejným zaujetím jako v prvním poločase, a tak ve 48. minutě hosté zvýšili vedení. Ani poté se nasazení Vlašimáků nezměnilo a pro hosty nebyl problém přidat další dvě branky.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 0:1.

Graffin Vlašim: Kotouček - Zajíc, Adamovský, Kabát, Kučera - Cacák, M. Filip, Špička, R. Filip - Kováč, Žirovnický. Střídali: Janovský, Habal, Moudrý, Beránek.