Petrovice – Benešov B 5:4

Benešovští hráči opět předvedli útočný fotbal s minimálním bráněním, který jim tentokrát na rozdíl od Rožmitálu (7:5) úspěch nepřinesl.

Branky Benešova: F. Jendele 2, D. Jendele, Rezek. Poločas: 4:1.

SK Benešov B: Bébr - Martin Chrpa, Strnad, Marek Chrpa, Sochor - Šahin, Skopec, D. Jendele, Rezek (46. Balata) - Kubů, F. Jendele.

Votice – Nový Knín 5:2

Rozloučení se sezonou se votickým mladíkům povedlo. Do poločasu si vybudovali dvoubrankový náskok, kteří po přestávce navýšili celkově na třígólový rozdíl. Střelecky se zaskvěl Šedivý, autor hattricku.

Branky: Šedivý 3, Jan Říha 2 - Kukla (z PK), Koza. Rozhodčí: M. Macháček. ŽK: 1:1. Poločas: 2:0.

SK Marila Votice: Dvořák - Procházka, Sládek, Vinduška, Váňa - Boukal, Říha, Bradáč (72. Slunečko), Prégr (61. Bednář) - Šedivý (84. Klos), Bauer (80. Holub).

Jankov – Týnec nad Sázavou 3:1

Okresní derby se odehrálo v bojovném duchu. Brankový účet otevřel po krásném voleji domácí Veselý. Další důležité okamžiky prvního poločasu se již spíše odehrávaly pře brankou Jankova. Nejdříve hostujícímu Šejstalovi chytil brankář Nerad pokutový kop, který zdaleka nebyl poslední v utkání. Chvilku nato byl velice přísně vyloučen hráč Jankova.

Druhý poločas zahájila opět branka domácích, kterou vstřelil po chybě hostující obrany opět Veselý. Chvilku nato Jankovští, hrající o deseti, předvedli ukázkový rychlý protiútok. Po levé straně prošel přes půl hřiště Balík a naservíroval ideální přihrávku před prázdnou branku skórujícímu Honsovi. Poté se zajímavé události začaly odehrávat opět před brankou domácích. Proti Jankovu odpískal rozhodčí Novotný další sporný pokutový kop, který opět výborný gólman Nerad zneškodnil, tentokrát Radačovskému. Těsně před koncem utkání byla proti Jankovu nařízena ještě jedna penalta. I tu domácí brankář vyrazil, ale z dorážky již střelec Kolář čaroděje Nerada se štěstím překonal a stanovil na konečných 3:1.

Branky: Veselý 2, Hons – Kolář. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 8:0. ČK: 1:0. Poločas: 1:0.

Sokol Jankov: Nerad – Wittner, Kozel, Kropáček, Babický – Čermák, Balík, Hons, Uhliar – Smrčina, Veselý.
FK Fercom Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Vajgl – Šejstal, Radačovský, Voldřich, Lacina - Hejduk, O. Stejskal. Střídali: Michal Kříž, Souček, Koubek.

Teplýšovice – Sedlec–Prčice 5:2

V okresním derby se hrál průměrný fotbal, ve kterém měli domácí po přestávce lepší střeleckou mušku. Hrdinou zápasu byl ještě žák Pavel Breburda, který vstřelil tři góly a na jeden nahrál.

Branky: Breburda 3, A. Černý, Heřmánek – Prchlík, T. Pištěk. Rozhodčí: Šípek. ŽK: 1:1. Poločas: 1:1.

Sokol Teplýšovice: J. Černý – A. Černý, Heřmánek, O. Hruška, Mokrý – Beneš, Kamenský, Vávra, Holešovský – Breburda, Král. Střídali: R. Hruška, Stařecký, Průcha.
Sokol Sedlec–Prčice: J. Pištěk - Hudák, T. Kotva, Kabíček, Tvrdý - T. Pištěk, D. Kotva, Chocholoušek, Lagron – Seidel, Prchlík. Střídali: Šmejkal, Trpka, Křížek.