Marila Votice – Hostomice 1:1

Zpočátku utkání měli domácí mírnou převahu, kterou korunoval po rohovém kopu kapitán Sládek. Poté se ještě do slibnějších akcí dostal Šedivý, Říha, ale to bylo ze strany Votic vše. Když ve druhém poločase zastavil Holuba, který si naběhl na perfektní přihrávku Boukala praporek asistenta, začali hrát i hosté a nakonec skóre vyrovnali.

Branky: Sládek - Spousta. Rozhodčí: Šimáček. Poločas: 1:0.

Votice: Dvořák - Vinduška, Procházka, Sládek, Váňa - Boukal, Říha, Bradáč (Holub), Rataj - Šedivý, Bauer.

Mirošovice – Sokol Teplýšovice 1:8

Domácí omlazený tým porazila teplýšovická zkušenost. V první poločase ještě Mirošovičtí odolávali tlaku hostů, přesto dvakrát inkasovali. Po změně stran již domácím docházely síly, čehož Teplýšovičtí šestkrát využili. Střelecky se blýsknul Sojka, autor čtyř branek.

Branky: Zimola – Sojka 4, Beneš 2, Heřmánek, A. Černý. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 2:2. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Heřmánek, Hruška – Beneš, Vávra, Sojka, Síbrt – Pejša, Klabík. Střídal: Kamenský, Benák, Průcha.

SK Benešov B – Podlesí 0:2

V prvním poločase byli domácí jasně lepší. Dobrým pohybem a kombinací přicházely šance, které však neproměňovali. Hosté zahrozili jen těsně před přestávkou. Druhý poločas byl jako noc a den, domácí přestali kombinovat a začali nakopávat dlouhé balony. Hosté po zásluze ovládli hřiště a z velkého množství šancí, dvě využili. Pochvalu v domácím týmu zaslouží brankář Hrbek, který byl po celý zápas oporou.

Poločas: 0:0.

Benešov B: Hrbek – Mrkvička, Krejza (46. P. Řezniček), Kubálek, Svoboda - Marek Chrpa, Šahin (80. Kubů), Skopec (46. Sv. Řezníček), Strnad (70. Papež) - Martin Chrpa, Zavadil.

Sedlec-Prčice – Týnec n. Sáz. 1:0

Okresní derby bylo zpočátku vyrovnané. Ve 33. minutě se domácí dostali do vedení, když se po trestném kopu D. Kotvy prosadil na zadní tyči T. Pištěk. Od té doby si zkušenější Týnečtí vytvořili tlak a šance, ale žádná neskončila gólem, a proto všechny body zůstaly v Sedlci–Prčici.

Branky: T. Pištěk. Rozhodčí: J. Novotný. Poločas: 0:0.

Sedlec–Prčice: J. Pištěk – Seidel, Tvrdý, Křížek, T. Kotva – Kabíček, Chocholoušek, D. Kotva, Prchlík – T. Pištěk, Hudák. Střídal: Mařík.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Kolář, Štamberský, Havel, Hildebrand – Kalfas, Stejskal, Lacina, Topol – Vajgl, Voldřich. Střídali: Krejčí, Mentel.

Sokol Jankov – Měchenice 6:0

Jankovští vlétli do zápasu jako uragán a v prvním poločase zpustošili obranu Měchenic pěti góly. Skóre otevřel Veselý, druhý a třetí zářez přidal Hons dvěma dělovkami z 25 metrů a do konce poločasu se ještě trefili Veselý a Smrčina. Ihned po přestávce hosté zahodili dvě „tutovky“. Poté se již zápas v klidu dohrával a Smrčina upravil na konečných 6:0.

Branky: Hons 2, Veselý 2, Smrčina 2. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 1:3. Poločas: 5:0.

Jankov: Nerad – Kozel, Witner, Blíha, Čermák – Kropáček, Uhliar, Hons, Balík – Smrčina, Veselý.