Sedlec–Prčice – Podlesí 2:0

Domácí vlétli na soupeře a do poločasu mu vstřelili dvě branky. Po přestávce se již hrálo ve vlažnějším tempu a Sedleckoprčičtí si již výhru pohlídali. Navíc hosté dohrávali o deseti, když si hráč Podlesí po střetu s vlastním hráčem zlomil klíční kost.

Branky: Chocholoušek 2. Rozhodčí: Březnovský. Poločas: 2:0.

Sedlec–Prčice: Trpka - P. Hudák, Jindrák, T. Kotva, Pilík – Pištěk, Prchlík, Tvrdý, D. Kotva – Kubát, Chocholoušek. Střídal: Kadoch.

Votice - Lety 2:0

Ve votickém dresu se po dvouměsíční pauze zaviněné zraněním objevil Voráček a byl u zrodu první velké šance domácích. Jeho přihrávku ve vápně zpracoval Říha, ale byl zezadu podražen. Následný pokutový kop s jistotou proměnil Otradovec – 1:0. Ve velké šanci sám před brankářem se pak objevil ještě Šedivý, ale jeho střelu gólman hostí vyrazil. Ve 34. minutě vyrazil do útoku stoper Homolka a po jeho akci Otradovec k tyči prostřelil gólmana podruhé. Začátek druhého poločasu patřil domácím, v „tutovce“ se objevil Voráček, ale jeho snaha obstřelit gólmana nevyšla. Pak se hrálo na obě strany, hosté se nechtěli smířit s porážkou, domácí měli kolem 85. minuty dvakrát velké štěstí při jejich střelách, ale nakonec se skóre neměnilo.

Branky: Otradovec 2 (1 x z PK). Rozhodčí: Šípek. ŽK: 2/3. Poločas: 2:0.

Votice: Jan Dvořák - J. Říha (72. Dohnal), Bursík, Homolka, Vinduška - Jiří Dvořák, Subić, Sládek, Otradovec (82. Bradáč) - Voráček (68. Bauer), Šedivý.

Teplýšovice – Jankov 0:5

V okresním derby, ve kterém po celou hrací dobu tahali hosté za delší konec, otevřel skóre již v 10. minutě po samostatném průniku Němeček. Stejný hráč po deseti minutách vstřelil druhý gól Jankova a po další čtvrthodině dokonal Němeček svůj čistý hattrick přesnou hlavičkou po centru Račanského. Druhý poločas zahájili lépe opět hosté, kdy hlavou zvýšil na 4:0 Račanský. Zbytek zápasu se odbýval za převahy Jankova. Domácí zahrozili pouze z rychlých protiútoků, které dokázal eliminovat gólman hostů Nerad. Účet zápasu podtrhl Veselý po centru Balíka.

Branky: Němeček 3, Račanský, Veselý. Bez karet. Poločas: 0:3.

Teplýšovice: O. Černý – Cvrček, A. Černý, Heřmánek, Hruška – Vávra, Škvor, Dřízal, Holešovský – Páv, Kaňka. Střídal: Cvrček.

Jankov: Nerad – Babický, Peroutka, Kratochvíl, Vrtiška – Račanský, Uhliar, Čermák, Balík – Němeček, Veselý. Střídal: Vosátka.

Benešov B – Týnec nad Sázavou 1:1

„Hrál se zápas rozdílných poločasů. V prvním jsme zaslouženě prohrávali, ve druhém jsme již unaveného soupeře jasně přehráli. Bohužel jsme nestačili ale vstřelit rozhodující branku, proto jsme s výsledkem velmi nespokojeni,“ zhodnotil zápas benešovský trenér Tomáš Turek.

„Na benešovské béčko jsme jeli alespoň pro bod, protože kluci umí zahrát na kvalitního soupeře. První poločas byl z mého pohledu vyrovnaný, Ve druhém jsme se bránili a inkasovali vyrovnávající branku, jak jinak než po hrubce. Z výkonem mužstva jsem v prvním poločase spokojený, ve druhém jsme ale nedokázali udržet míč na domácí polovině a Benešov nám zatápěl. Proto bod není zklamáním,“ dodal k utkání vedoucí mužstva Týnce Gustav Votánek.

Branky: Hruška – L. Kalfas. Rozhodčí: Bartůšek. Poločas: 0:1.

Benešov B: Sudický - Matys, Hruška, Pazdera, F. Jendele (Kubín) - Sochor (Kobes), D. Jendele, Říha, Slavík - Marušák, Turek.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Žížala, Štramberský, Havel, Hildebrand – V. Kalfas, L. Kalfas, Voldřich, J. Kroupa – L. Kroupa, Krejčí. Střídali: Fulín, O. Stejskal.