Jankov – Sedlec–Prčice 5:3

Úvod vyrovnaného derby se povedl hostům, kdy v 15. minutě po rychlém protiútoku střelou P. Hudáka z hranice šestnáctky do šibenice otevřeli skóre. V 25. minutě vyrovnal Račanský svojí první brankou v utkání. Jenže Prchlík z penalty dostal do konce poločasu opět Sedleckoprčické do vedení. Vstup do druhého poločasu vyšel opět hostům, když z dalšího rychlého protiútoku vsítili třetí gól Prchlíkem – 1:3. Zdálo se být rozhodnuto, navíc domácí hráli o deseti bez zraněného Vojtěcha. Račanský se však se stavem nehodlal smířit a rozjel v závěru koncert a během čtvrthodiny vstřelil hattrick, mezi který se vešel ještě Balíkův trestný kop. Domácí tak předvedli v závěru málo vídaný obrat z 1:3 na 5:3.

Branky: Račanský 4, Balík – P. Hudák, Prchlík, Dvořák. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Poločas: 1:2.

Jankov: Nerad – Uhliar, Peroutka, Kratochvíl, Vrtiška – Račanský, Vojtěch, Čermák, Balík – Němeček, Vosátka.

Sedlec–Prčice: Trpka - Dvořák, P. Hudák, Jindrák, Kubát – D. Kotva, Pištěk, T. Kotva, Pilík – J. Hudák, Jenčík.

Týnec nad Sázavou – Lety 0:3

V prvním poločase výborného utkání neproměnila obě mužstva několik šancí, když nejblíže ke skórování měli domácí O. Stejskal a L. Kroupa. Po přestávce se pokračovalo ve stejném trendu, jenže gólově se prosadili jen hosté. Nejprve ve velkém tlaku Týnce a poté dvakrát po chybách domácí obrany.

„Utkání se mi hodnotí velmi špatně. Výsledek totiž neodpovídá naší předvedené hře. Bohužel jsme opět neproměnili řadu šancí a inkasovali po zbytečných hrubých chybách. Z těch se musíme rychle poučit. Klukům však i přes nepříznivý výsledek nelze mnoho vytknout, podali dobrý výkon,“ povzdechl si trenér Týnce Miroslav Tůma ml.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Kaucký. Poločas: 0:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – J. Kroupa, Štramberský, Havel, Žížala – V. Kalfas, O. Stejskal, Voldřich, Hildebrand – L. Kroupa, L. Kalfas. Střídali: Mentel, Fulín.

Mirošovice – Votice 5:2

Vyrovnané utkání rozhodly ve prospěch domácích hrubé chyby obrany Votic.

Branky Votic: Bauer, Otradovec. Rozhodčí: Mitáš. ŽK: 0/4. Poločas: 2:1.

Votice: Jan Dvořák - Bursík, Dohnal, Homolka, J. Říha - Boukal (69. Procházka), Jiří Dvořák, Wegschmied (46. Bradáč), Otradovec - Šedivý, Bauer.

Milín – Benešov B 1:1

V prvním poločase se hosté ujali vedení Kubínem. Domácí měli několik šancí, které však pochytal vynikající Ježek v brance Benešova. Ve druhém poločase neproměnili hosté tři sólové úniky a za to je domácí v nastavení potrestali vyrovnávací brankou.

„Výsledek zápasu nás velmi mrzí. Měli jsme rozhodnout ve druhém poločase z několika nabídnutých brejků, když jsme šli sami na brankáře. Jinak jsme sehráli dobrý zápas. Pochvalu zaslouží vynikající gólmana Ježek,“ dodal po utkání asistent trenéra Benešova B Martin Turek.

Branka Benešova: Kubín. Poločas: 0:1.

Benešov B: Ježek - Matys, Hruška, Pazdera, Říha - Barvínek, Kobes, Shapoval, Sochor - Kubín, Trousil. Střídal: Sudický.

Nový Knín – Teplýšovice 3:1

V úvodní půlhodině byli hosté lepší a rychle se dostali do vedení Králem. Poté však přestali hrát a domácí je ještě do poločasu dvakrát potrestali. Po přestávce si již Knínští kontrolovali vedení a přidali třetí gól.

Branka Teplýšovic: Král. Poločas: 2:1.

Teplýšovice: J. Černý – Cvrček, Heřmánek, A. Černý, Mokrý – Škvor, Král, Holešovský, Kaňka (Žížala) – Páv, Beneš.