Týnec nad Sázavou – Všeradice 3:1

Týnečtí začali svižně a po neproměněné šanci Sedláka si v 6. minutě hosté vstřelili po rohu L. Kalfase vlastní gól. Hosty branka nakopla a zle dotírali na týneckou branku. Vypracovali si dvě vyložené příležitosti, ale první Vašák lapil a ve druhé pálili těsně vedle. Po necelé půlhodině se domácí probudili a po centru Moravce se trefil Durec. Ve 39. minutě hosté z metru přestřelili branku, a tak je domácí v závěru poločasu ztrestali kuriózní brankou Moravce. Po přestávce si více šancí vytvořili Týnečtí, ale gól vstřelily v 61. minutě Všeradice. V závěru ještě Chu neproměnil vyloženou šanci po přihrávce Kroulíka.

Branky Týnce: vlastní, Durec, Moravec. Rozhodčí: Kudrjavcev. Poločas: 3:0.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Vašák – Moravec, Štamberský, Havel, Sedlák – Chrpa, Paňák, L. Kalfas, Durec – Žížala, Chu. Střídali: Voldřich, Kroulík, Hildebrand, V. Kalfas.

Sedlec–Prčice – Petrovice 0:2

Domácí hráli velmi špatně a výsledek je pro ně více než milosrdný.

Branky: nenahlášeny. Poločas: 0:1.

Sokol Sedlec–Prčice: Kabíček - Jindrák, Pilík, Kubát, Jenčík – Boubalík, Prchlík, Dvořák, P. Hudák – Šmíd, Trpka. Střídali: Tomek, Trnobranský, Kotva.

Lety – Votice 2:2

Od 2. minuty, po chybě hostující obrany i brankáře šli domácí do vedení 1:0. Votickým vázla kombinace, která bylo podpořená špatnou životosprávou před utkáním. Toho domácí těsně před odchodem do kabin využili, když chybovali Homolka a Kronus – 2:0. Začátek druhého poločasu jakoby byl obrazem první půle a nebýt skvěle chytajícího brankáře Nerada odjížděly by Votice s přídělem. Jenže se stal zázrak. V 55. minutě snížil Šedivý (nahradil bloumajícího Homolku) a když už se zdálo, že hosté pojedou domů s prázdnou napřáhl v 92. minutě na velkém vápně Otradovec a vyrovnal na 2:2.

Branky Votic: Šedivý, Otradovec. Poločas: 2:0.

SK Marila Votice: Nerad - Bursík, Otradovec, Sládek, Kronus - Homolka (Šedivý), Brzoň (Říha), Šimák, Dvořák - Voráček (Smažík), Račanský.

Nový Knín – Benešov B 7:2

Hosté začali dobře a v 7. minutě se trefil přesně Turek. Poté se dařilo více domácím a jak se říká „do čeho kopli, to spadlo do branky“ a o poločase vedli 4:1. Po přestávce byli aktivnější hosté, přesto inkasovali pátý gól. Brankář Hruška ještě z penalty snížil na 5:2, jenže domácí v závěru přidali benešovským na cestu další dva góly s pořadovým číslem šest a sedm.

Branky Benešova B: Turek, Hruška (z PK). Poločas: 4:1.

SK Benešov B: Hruška – Čálek, Pospíšil, Říha, Matys – Barvínek, Peter, Rafael – Turek, Šimeček, Kováč. Střídali: Lysý, Trousil, Povolný, Černota.

Český Brod – Dolní Kralovice 2:1

Utkání začalo náporem domácích, kteří ale několik slibných šancí nedokázali zakončit. Trest přišel ve 12. minutě, kdy po nepřímém trestném kopu J. Bočka hlavičkoval Prchal – 0:1. Od této chvíle byly Kralovice lepší a převáděly hezkou kombinační hru. Jenže ve 31. minutě založili domácích akci po pravé straně a po následném centru vyrovnali. Za osm minut fauloval Lebeda na na hranici šestnáctky a penaltu domácí hráč proměnil. I po přestávce produkovali hosté kombinační hru, ale neproměnili ani vyložené šance. Domácí nezaháleli, ale také již stavem nepohnuli.

Branka Dolních Kralovic: Prchal. Poločas: 2:1.

Sokol Dolní Kralovice: Doležal – Lebeda, O. Pitelka, F. Vopěnka, J. Urbánek – J. Vopěnka, Prchal, Kamarýt, Křišta – J. Boček, Charvát. Střídali: Tůma, Veselý, J. Pitelka.

Teplýšovice – Všenory 1:1

Domácí měli po celou dobu převahu, avšak své vyložené šance zahodili. Po neproměněné penaltě v 32. minutě, kdy L. Kaňka netrefil hostující branku, napravil reputaci domácích ve 37. minutě Král po samostatné akci – 1:0. Tentýž hráč v 55. minutě nepřelstil po sólu brankáře Všenor. A proto přišel trest. V 70. minutě střelu hostí srazil obránce domácích do vlastní sítě - 1:1. Domácím k vítězství nepomohla ani třináctiminutová přesilovka po vyloučení hráče hostí.

Branky: Král - vlastní. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 1/1. ČK: 0/1. Poločas: 1:0.

Sokol Teplýšovice: Průša – Holešovský (O. Škvor), Cvrček, M. Kaňka, Heřmánek – Hruška, Dřízal, Síbrt (Vávra), Král – L. Kaňka, Hanka (Žížala).