III. třída A

Poříčí B – Úročnice 3:1, Olbramovice – Krhanice 6:1, Týnec B – Nespeky B 0:3, Sedlec-Prčice B – Jírovice 1:4, Netvořice – Pyšely 2:1, Václavice – Votice B 1:5, Bystřice – Teplýšovice B 1:1.

1. Olbramovice⋌ 8 6 1 1 22:7  19
2. Nespeky B⋌ 8 5 0 3 22:10 15
3. Bystřice⋌ 8 4 3 1 16:11 15
4. Sedlec-Prčice B⋌ 8 4 2 2 15:12 14
5. Jírovice⋌ 8 4 2 2 14:11 14
6. Netvořice⋌ 8 3 2 3 11:15 11
7. Poříčí B⋌ 8 3 1 4 23:18 10
8. Pyšely⋌ 8 3 1 4 15:17 10
9. Týnec B⋌ 8 3 1 4 13:16 10
10. Krhanice⋌ 8 3 1 4 19:23 10
11. Votice B⋌ 8 3 1 4 16:26 10
12. Teplýšovice B⋌ 8 2 3 3 12:12  9
13. Václavice⋌ 8 2 1 5  9:20  7
14. Úročnice⋌ 8 0 3 5  8:17  3

III. třída B

Divišov B – Blaník Načeradec 4:0, Bílkovice – Myslič 2:0, Čechtice – Louňovice 3:5, Libež – Miličín 6:0, Ratměřice – Nesperská Lhota 2:4, Tichonice – Trhový Štěpánov 0:2, Kamberk – Kondrac B 5:3.

1. Kamberk⋌ 8 7 1 0 34:10 22
2. Trhový Štěpánov ⋌ 8 6 2 0 22:5  20
3. Nesperská Lhota⋌ 8 5 2 1 21:12 17
4. Libež⋌ 8 5 1 2 15:8  16
5. Tichonice ⋌ 8 4 2 2 25:10 14
6. Divišov B⋌ 8 4 2 2 27:14 14
7. Bílkovice⋌ 8 4 0 4  9:15 12
8. Miličín⋌ 8 3 2 3 17:21 11
9. Čechtice⋌ 8 3 0 5 20:20  9
10. Kondrac B⋌ 8 2 3 3 14:20  9
11. Louňovice⋌ 8 2 0 6 11:22  6
12. Blaník Načeradec⋌ 8 2 0 6  6:17  6
13. Myslič⋌ 8 1 1 6  5:33  4
14. Ratměřice⋌ 8 0 0 8 11:30  0

IV. třída A

Čerčany – Úročnice B 5:0, Lešany – Ostředek 5:0, Zaječice – Chocerady B 1:9, Bukovany – Pecerady 2:2, Sokol Přestavlky B – Soběhrdy B 2:3, Neveklov B – Křečovice 1:3.

1. Chocerady B⋌ 8 7 0 1 47:17 21
2. Čerčany⋌ 8 6 1 1 34:13 19
3. Pecerady⋌ 8 4 4 0 20:13 16
4. Jablonná⋌ 7 5 0 2 22:14 15
5. Soběhrdy B⋌ 7 4 0 3 18:24 12
6. Úročnice B⋌ 7 3 2 2 20:18 11
7. Lešany⋌ 7 3 0 4 20:20  9
8. Křečovice⋌ 7 2 2 3 12:15  8
9. Ostředek⋌ 8 2 2 4 17:27  8
10. Sokol Přestavlky B⋌ 7 2 1 4 14:18  7
11. Bukovany⋌ 8 1 2 5 12:21  5
12. Neveklov B⋌ 7 0 2 5  4:20  2
13. Zaječice⋌ 7 0 2 5  8:28  2

IV. třída B

Olbramovice B – Maršovice B 4:3, Chotýšany B – Vrchotovy Janovice B 0:4, Popovice B – Struhařov B 5:3, Jankov B – Mezno B 1:0, Heřmaničky – SK Přestavlky 5:4, Budenín – Postupice B 3:3.

1. Olbramovice B⋌ 7 6 0 1 33:16 18
2. Jankov B⋌ 7 5 0 2 16:16 15
3. Postupice B⋌ 7 4 2 1 24:17 14
4. Drachkov⋌ 7 4 1 2 24:14 13
5. Struhařov B⋌ 8 4 1 3 29:23 13
6. Budenín⋌ 8 3 2 3 22:22 11
7. Maršovice B ⋌ 7 3 1 3 22:18 10
8. Vrchotovy Janovice B⋌ 8 3 1 4 18:20 10
9. Mezno B⋌ 8 3 0 5 15:19  9
10. Popovice B⋌ 7 3 0 4 18:23  9
11. SK Přestavlky⋌ 7 2 1 4 12:15  7
12. Chotýšany B⋌ 7 2 1 4 16:24  7
13. Heřmaničky⋌ 8 1 0 7 16:38  3

IV. třída C

Vracovice – Křivsoudov B 8:1, Čechtice B – Kladruby 9:0, Trhový Štěpánov B – Velíš 1:1, Zdislavice B – Hulice 3:2, Dolní Kralovice B – Miřetice B 3:1, Libouň – Radošovice 2:7.

1. Radošovice⋌ 7 6 1 0 27:13 19
2. Velíš⋌ 8 6 1 1 27:14 19
3. Trhový Štěpánov⋌ 7 5 2 0 31:6  17
4. Zdislavice⋌ 7 4 1 2 24:24 13
5. Čechtice B⋌ 7 4 0 3 27:16 12
6. Dolní Kralovice⋌ 8 3 1 4 17:18 10
7. Vracovice⋌ 7 3 0 4 21:18  9
8. Křivsoudov⋌ 7 2 3 2 10:17  9
9. Hulice⋌ 8 2 2 4 18:26  8
10. Kladruby⋌ 8 1 3 4 15:30  6
11. Miřetice B⋌ 7 1 2 4 18:21  5
12. Keblov⋌ 7 1 1 5 14:23  4
13. Libouň⋌ 8 1 1 6 16:39  4

OP dorost

Divišov – Úročnice 8:2, Posázaví – Bílkovice 2:19, Pravonín – Struhařov 5:2, Jankov – Tichonice 15:1.

1. Jankov⋌ 5 4 1 0 33:4  13
2. Pravonín⋌ 5 4 0 1 27:20 12
3. Bílkovice⋌ 5 3 1 1 29:10 10
4. Úročnice⋌ 6 3 1 2 15:15 10
5. Divišov⋌ 6 3 0 3 24:22  9
6. Trhový Štěpánov⋌ 5 1 3 1 10:5   6
7. Struhařov⋌ 5 1 1 3 13:15  4
8. Posázaví⋌ 6 1 1 4 15:39  4
9. Tichonice⋌ 5 0 0 5  5:41  0

OP starší žáci 7 + 1

Chocerady – Senohraby 6:1, Křivsoudov – Bílkovice 1:2, Teplýšovice – Ostředek 2:4, Chotýšany – Neveklov 7:8, Načeradec – Tichonice 6:5, Bystřice – Týnec 10:2.

1. Bystřice⋌ 8 8 0 0 54:9  24
2. Pravonín⋌ 7 7 0 0 28:4  21
3. Chocerady⋌ 8 6 0 2 45:20 18
4. Načeradec⋌ 8 6 0 2 34:28 18
5. Mezno⋌ 7 4 0 3 40:29 12
6. Senohraby⋌ 8 4 0 4 29:25 12
7. Týnec⋌ 8 4 0 4 24:23 12
8. Ostředek⋌ 8 3 1 4 20:22 10
9. Bílkovice⋌ 8 3 0 5 12:21  9
10. Tichonice⋌ 8 3 0 5 32:49  9
11. Neveklov⋌ 8 3 0 5 31:57  9
12. Křivsoudov⋌ 8 2 1 5 32:38  7
13. Teplýšovice⋌ 8 1 0 7 18:49  3
14. Chotýšany⋌ 8 0 0 8 18:43  0

OP mladší žáci 7 + 1

Kondrac – Poříčí 2:4, Teplýšovice – Vlašim B 0:4, Sedlec-Prčice – Bystřice 1:2, Jankov – Nespeky 5:1, Struhařov – Benešov C 3:6.

1. Poříčí⋌ 7 7 0 0 58:14 21
2. Bystřice⋌ 7 7 0 0 39:3  21
3. Jankov⋌ 7 6 0 1 34:13 18
4. Vlašim B⋌ 7 5 0 2 68:19 15
5. Teplýšovice⋌ 8 5 0 3 36:20 15
6. Benešov C⋌ 7 4 0 3 33:22 12
7. Sedlec-Prčice⋌ 8 4 0 4 23:15 12
8. Nespeky⋌ 7 3 1 3 33:25 10
9. Mezno⋌ 7 3 1 3 27:39 10
10. Trhový Štěpánov⋌ 6 1 0 5 12:34  3
11. Kondrac⋌ 8 1 0 7 21:50  3
12. Struhařov⋌ 8 0 0 8  9:73  0
13. Minerva⋌ 7 0 0 7  2:68  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Olbramovice – Maršovice 14:1, Týnec – Ostředek 8:1, Soběhrdy – Velíš 7:1, Netvořice – Pecerady 5:2, Václavice – Miřetice 4:1, Lukavec – Křečovice 3:1.

1. Netvořice⋌ 7 5 1 1 33:9  16
2. Pecerady⋌ 7 5 1 1 31:21 16
3. Olbramovice⋌ 8 4 3 1 38:16 15
4. Vrch.Janovice/Votice⋌ 7 4 2 1 22:14 14
5. Velíš⋌ 7 4 1 2 33:26 13
6. Soběhrdy⋌ 8 3 3 2 27:15 12
7. Václavice⋌ 8 4 0 4 30:20 12
8. Maršovice⋌ 7 3 1 3 22:24 10
9. Týnec⋌ 8 3 0 5 28:32  9
10. Miřetice⋌ 7 2 2 3  8:14  8
11. Lukavec⋌ 8 2 1 5 10:40  7
12. Ostředek⋌ 7 1 0 6  3:29  3
13. Křečovice⋌ 7 0 1 6  6:31  1

OP starší přípravka 5 + 1

Benešov A – Benešov B 4:12, Votice – Neveklov 12:3, Ratměřice – Bystřice/Popovice 2:4, Senohraby – Vlašim 3:2.

1. Senohraby⋌ 9 9 0 0 89:19 27
2. Vlašim⋌ 7 6 0 1 44:16 18
3. Poříčí⋌ 7 6 0 1 49:23 18
4. Votice⋌ 8 5 0 3 65:38 15
5. Bystřice/Popovice⋌ 9 5 0 4 59:38 15
6. Benešov B⋌ 8 4 0 4 83:60 12
7. Neveklov⋌ 8 3 0 5 45:40  9
8. Ratměřice⋌ 7 2 0 5 56:44  6
9. Sedlec-Prčice⋌ 8 1 0 7 20:87  3
10. Benešov A⋌ 8 0 0 8 17:99  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Nespeky – Sedlec-Prčice B 5:0, Týnec – Krhanice 5:0, Soběhrdy – Miličín 5:1, Jankov – Pecerady/Netvořice 5:7, Teplýšovice – Votice B 1:17.

1. Benešov C⋌ 8 7 1 0 98:32 22
2. Pecerady/Netvořice⋌ 8 7 0 1 79:31 21
3. Soběhrdy⋌ 7 6 0 1 51:12 18
4. Nespeky⋌ 8 4 1 3 50:35 13
5. Týnec⋌ 7 4 0 3 41:28 12
6. Krhanice⋌ 8 4 0 4 41:37 12
7. Jankov⋌ 8 4 0 4 53:57 12
8. Miličín⋌ 8 3 0 5 43:43  9
9. Votice B⋌ 9 2 0 7 37:94  6
10. Sedlec-Prčice⋌ 9 1 0 8 24:84  3
11. Teplýšovice⋌ 6 0 0 6 21:85  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Bl. Načeradec 11:4, Křivsoudov – Postupice 1:3, Čechtice – Bílkovice 19:1, Pravonín – Kácov 2:6, Zdislavice – D. Kralovice 2:7, Tichonice – T. Štěpánov 1:3.

1. Postupice⋌ 9 9 0 0 87:6   27
2. Čechtice⋌ 9 8 0 1 86:11  24
3. Kácov⋌ 9 8 0 1 92:19  24
4. Trhový Štěpánov⋌ 9 5 0 4 39:48  15
5. Blaník Načeradec⋌ 9 4 1 4 50:66  13
6. Tichonice⋌ 9 4 0 5 44:49  12
7. Zdislavice⋌ 9 3 1 5 35:42  10
8. Divišov⋌ 9 3 1 5 53:62  10
9. Pravonín⋌ 9 3 1 5 40:56  10
10. Křivsoudov⋌ 9 3 0 6 26:39   9
11. Dolní Kralovice⋌ 9 2 0 7 34:48   6
12. Bílkovice⋌ 9 0 0 9  9:149  0