Tatran Rakovník B – Týnec n. S. 1:5

Rakovnická rezerva nekladla Týnci velký odpor. Ten v 6. minutě otevřel skóre z nenápadné akce Kolářem a o chvíli později přesně zakončil Voldřich po centru Koubka. Do konce poločasu za jasné převahy Týneckých již branka nepadla.

Po přestávce se hrálo podle stejných not. V 56. minutě, po přestřelce u domácí branky, zachoval pevné nervy Kolář – 0:3. Po dalším závaru před rakovnickou brankou se nejlépe orientoval O. Stejskal a domácí inkasovali počtvrté. O chvíli později znovu mířil přesně opět O. Stejskal. Poté hosté polevili a domácí se v závěru dočkali čestné branky.

Branky Týnce: Kolář 2, O. Stejskal 2, Voldřich. Rozhodčí: Brožek. Poločas: 0:2.

Týnec nad Sázavou: Koukol – M. Stejskal, Šejstal, L. Havel, J. Kroupa – Topol, Smolík, Koubek, Voldřich - Kolář, O. Stejskal. Střídali: Brhel, Khamuljak.

Votice – Podlesí 1:3

V úvodu utkání domácí hráči neproměnili dvě vyložené brankové příležitosti. Poté se hrála kopaná, na kterou se nedalo dívat. Hostům stačilo k vedení proti chodícím domácím hráčům dvě standardní situace, po kterých získali dvoubrankové vedení.

I ve druhé půli se hrál mizerný fotbal na obou stranách a pak přišla další chyba domácí obrany a hosté vsítili třetí gól. Votickým se podařilo až v poslední minutě snížit s penalty Říhou na konečných 1:3.

Branka Votic: Říha. ŽK: 1:1. Poločas: 0:2.

Votice: Dvořák - Bednář, Bursík, Váňa, Procházka - Bauer, Bradáč, Boukal, Říha - Kramný, Šedivý. Střídali: Prégr, Holub, Kytler.

Sedlec–Prčice – Lety 0:5

Utkání začalo pro hosty smolně, již v 10. minutě Jankovský podběhl míč a bylo to 0:1. Ve 22. minutě udeřily Lety podruhé. Sedleckoprčičtí měli sice více ze hry, ale nevyužili své šance. Vrcholem byla neproměněná penalta Seidlem v 63. minutě. Následně se hosté sesypali a obdrželi ještě tři branky.

Poločas: 0:2.

Sedlec–Prčice: Jankovský – Seidel, Mařík, Trpka, Kotva – Kabíček, Šmejkal, Hájek, Chocholoušek – Pištěk, Hudák. Střídali: Luzum, Švagr, Müller.

Teplýšovice – Velim B 0:3

Hosté byli první poločase lepším týmem, což vyjádřili dvěma góly.

Domácí ve druhém dějství vyrovnali hru, ale neproměnili penaltu ani vyloženou šanci. Naopak byli čtvrt hodiny před koncem potřetí efektivnější.

Branky: Sýkora, Rychlík, Fořt. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 1:1. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: J. Černý – Mokrý, A. Černý, Kamenský, Škvor – Beneš, Pejša, Průcha, Stařecký – Klabík, Hruška. Střídali: Stěhule, Benák.

Březnice – Struhařov 0:2