Všenory – Benešov B 0:3

Benešovští začali lépe a dostali se v 9. minutě Turkem do vedení. O chvíli později fauloval hostující Lisý v šestnáctce, ale brankář Jakoubek penaltu domácímu hráči zlikvidoval. Benešovské hráče chycená penalta „nakopla“ a do poločasu vsítili druhý gól Rafaelem. Po přestávce hosté kontrolovali hru, nepustili Všenory do tlaku a v 69. minutě upravil Turek na konečných 0:3.

Branky: 9. a 69. Turek, 35. Rafael. Poločas: 0:2.

SK Benešov B: Jakoubek – Čálek, Přibyl, Matys, Lisý – Barvínek, Peter, Šimeček – Kobes, Rafael, Turek.

Jílové – Sedlec–Prčice 6:0

Po úvodní oťukávané převzali iniciativu domácí a do poločasu vstřelili tři branky. Po přestávce pokračovalo Jílové v aktivní hře, přidalo další tři góly a sedleckoprčičtí mladíci si tak odvezli vysoký debakl.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Šípek. Poločas: 3:0.

Sokol Sedlec–Prčice: Kabíček - Jenčík, Kubát, Tomek, J. Hudák - Prchlík, Pilík, Dvořák, P. Hudák - Boubalík, Šmíd. Střídali: Trnobranský, Jindrák.

Teplýšovice – Petrovice 2:0

Domácí své šance proměnili, a proto zvítězili. Kuriozitou zápasu bylo, že hosté nevyužili dva pokutové kopy a domácí jeden. Stínem utkání byl zákrok hostujícího hráče (bez karty), po kterém byl domácí Jiří Dřízal hospitalizován v benešovské nemocnici se zlomeninou nohy.

Branky: Král 2. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 1/4. Poločas: 0:0.

Sokol Teplýšovice: Průša – Cvrček, M. Kaňka, Heřmánek, Hruška – Dřízal, J. Škvor, Žížala, Páv – Král, L. Kaňka.

Ovčáry – Dolní Kralovice 2:6

Dolnokralovičtí od začátku lépe kombinovali. V 15. minutě dostal Boček míč do běhu, obešel obránce a skóroval. Druhý gól přišel o pět minut později, když J. Kamarýt vysunul Bočka, který sólo zakončil přesně. Po půlhodině hry chybovala hostující obrana, brankář Doležal útočníka fauloval a z penalty domácí snížili na 1:2. V 37. minutě, po dlouhém autu, prodloužil Kamarýt míč na zadní tyč, kde dobře hrající Prchal důrazem akci dokončil – 1:3. Těsně před koncem poločasu přidal čtvrtý gól Kralovic O. Pitelka. Ihned po přestávce snížili domácí po hrubce stopera F. Vopěnky na 2:4. Hosty gól nerozhodil, stále dobře kombinovali a byli důraznější v šestnáctce domácích, což přineslo další dva góly v ovčárské brance. Nejprve zakončil krásnou kombinaci O. Pitelka z malého vápna a v 68. minutě dovršil stejný hráč hattrick.

Branky Dolních Kralovic: 44., 53. a 68. O. Pitelka, 15. a 20. Boček, 37. Prchal. ŽK: 1:1. Poločas: 1:4.

Sokol Dolní Kralovice: Doležal - Lebeda, F. Vopěnka, O. Pitelka, Urbánek - J. Vopěnka, Prchal, Kamarýt, Křišta (80. Tůma) - Boček, Charvát (65. Starosta).

Týnec n. S. – Votice 2:2

Podrobnosti o divokém okresním derby do Benešovského deníku nedošly.

Branky: Žížala, Moravec – vlastní, Homolka. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2/2. ČK: 90. + 1. Sedlák – 30. Sládek. Poločas: 2:0.

FK Metaz Týnec nad Sázavou: Vašák – Štamberský, Havel, Sedlák – Chrpa, Voldřich, Durec, L. Kalfas, Paňák – Žížala. Střídali: Hildebrand, Horký.

SK Marila Votice: Nerad – Kronus, Sládek, Jantač, Vinduška – Žák, Šimák, Smažík, Dvořák – Voráček, Říha. Střídal: Homolka.