VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dolnokralovičtí mladší žáci si čtyřiadvacetkrát zakřičeli góóól

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží v ročníku 2014/2015.

30.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

III. třída A

Sedlec-Prčice B – Lešany 8:2, Nespeky B – Votice B 2:1, Soběhrdy – Křečovice 4:1, Týnec B – Olbramovice 5:3, Úročnice – Václavice 1:1, Pyšely – Netvořice 6:0, Krhanice – Bystřice 5:2. Dohrávka: Netvořice – Krhanice 4:5.

1. Sedlec-Prčice B⋌ 6 5 0 1 26:8  15
2. Krhanice⋌ 6 5 0 1 22:12 15
3. Nespeky B⋌ 6 4 0 2 16:12 12
4. Týnec B⋌ 6 4 0 2 17:19 12
5. Pyšely⋌ 6 3 1 2 20:12 10
6. Soběhrdy⋌ 6 3 1 2 18:16 10
7. Olbramovice⋌ 6 3 0 3 15:15  9
8. Votice B⋌ 6 2 2 2 13:12  8
9. Václavice⋌ 6 2 1 3 14:16  7
10. Lešany⋌ 6 2 1 3 12:22  7
11. Úročnice⋌ 6 1 3 2 11:11  6
12. Bystřice⋌ 6 2 0 4 15:16  6
13. Netvořice⋌ 6 1 0 5  6:23  3
14. Křečovice⋌ 6 0 1 5 10:21  1

III. třída B

Divišov B – Myslič 4:0, Trhový Štěpánov – Blaník Načeradec 2:0, Bílkovice – Ratměřice 4:1, Tichonice – Čechtice 2:3, Louňovice – Kondrac B 0:2, Teplýšovice B – Postupice 6:2, Keblov – Chotýšany 0:9.

1. Postupice⋌ 6 4 1 1 20:8  13
2. Kondrac B⋌ 6 3 3 0 23:8  12
3. Teplýšovice B⋌ 6 4 0 2 23:18 12
4. Bílkovice⋌ 6 4 0 2 11:8  12
5. Čechtice⋌ 6 4 0 2 17:15 12
6. Trhový Štěpánov⋌ 6 3 1 2  9:5  10
7. Ratměřice⋌ 6 2 3 1 10:11  9
8. Tichonice ⋌ 6 2 2 2  9:9   8
9. Chotýšany⋌ 6 2 1 3 18:13  7
10. Divišov B⋌ 6 2 1 3 11:10  7
11. Blaník Načeradec⋌ 6 2 1 3  8:10  7
12. Keblov⋌ 6 1 2 3  8:28  5
13. Myslič⋌ 6 0 2 4  5:20  2
14. Louňovice⋌ 6 0 1 5  5:14  1

IV. třída A

Úročnice B – Soběhrdy B 2:2, Jablonná – Bukovany 3:2, Poříčí B – Pecerady 3:0, Bystřice B – Čerčany 1:8, Drachkov – Neveklov B 0:2, Ostředek – Sokol Přestavlky B 2:4.

1. Čerčany⋌ 6 5 0 1 38:12 15
2. Poříčí B⋌ 6 5 0 1 26:13 15
3. Jablonná⋌ 6 4 0 2 23:17 12
4. Pecerady⋌ 6 4 0 2 15:10 12
5. Ostředek⋌ 6 3 1 2 18:11 10
6. Úročnice B⋌ 6 3 1 2 18:23 10
7. Sokol Přestavlky B⋌ 6 2 2 2 13:15  8
8. Neveklov B⋌ 6 2 1 3  8:9   7
9. Bukovany⋌ 6 1 3 2 10:15  6
10. Soběhrdy B⋌ 6 0 3 3  4:24  3
11. Bystřice B⋌ 6 0 2 4 11:25  2
12. Drachkov⋌ 6 0 1 5  6:16  1

IV. třída B

Neustupov – Budenín 3:5, Miličín – Vrchotovy Janovice B 1:0, Zaječice – Mezno B 1:2, Jankov B – Olbramovice B 2:7, Maršovice B – Heřmaničky 1:0, Struhařov B – SK Přestavlky 3:1.

1. Miličín⋌ 5 5 0 0 22:4  15
2. Struhařov B ⋌ 6 4 2 0 18:9  14
3. Budenín⋌ 6 4 1 1 17:10 13
4. Maršovice B⋌ 6 4 1 1 16:14 13
5. Olbramovice B⋌ 6 3 1 2 23:9  10
6. SK Přestavlky⋌ 6 3 0 3 20:10  9
7. Mezno B⋌ 5 2 1 2  9:12  7
8. Vrchotovy Janovice B⋌ 6 2 0 4 11:11  6
9. Zaječice⋌ 6 1 1 4 10:18  4
10. Neustupov⋌ 6 1 1 4 13:29  4
11. Heřmaničky⋌ 6 1 0 5  8:26  3
12. Jankov B⋌ 6 0 2 4 10:25  2

IV. třída C

Postupice B – Tichonice B 9:0, Trhový Štěpánov B – Chocerady B 1:0, Kladruby – Velíš 1:2, Louňovice B – Radošovice 0:2, Popovice B – Libež 1:4.

1. Libež⋌ 5 5 0 0 32:5  15
2. Trhový Štěpánov B⋌ 5 5 0 0 14:1  15
3. Velíš⋌ 6 5 0 1 17:6  15
4. Postupice B⋌ 6 4 0 2 27:16 12
5. Radošovice⋌ 6 3 0 3 12:18  9
6. Chocerady B⋌ 6 2 1 3 20:13  7
7. Chotýšany B⋌ 5 2 0 3 14:11  6
8. Kladruby⋌ 6 2 0 4 13:16  6
9. Popovice B⋌ 5 1 0 4  8:16  3
10. Louňovice B⋌ 5 0 1 4  7:25  1
11. Tichonice B ⋌ 5 0 0 5  3:40  0

IV. třída D

Pravonín B – Miřetice B 3:2, Vracovice – Zdislavice B 2:4, Kamberk – Hulice 6:0, Dolní Kralovice B – Čechtice B 0:4, Nesperská Lhota – Libouň 3:1.

1. Nesperská Lhota ⋌ 6 6 0 0 17:3  18
2. Kamberk⋌ 5 5 0 0 26:3  15
3. Miřetice B⋌ 6 4 1 1 25:12 13
4. Zdislavice B⋌ 5 3 1 1 13:10 10
5. Pravonín B⋌ 6 3 0 3 15:23  9
6. Čechtice B⋌ 5 2 0 3 11:13  6
7. Libouň⋌ 6 2 0 4 19:22  6
8. Vracovice⋌ 6 1 0 5 17:20  3
9. Křivsoudov B⋌ 5 1 0 4  9:12  3
10. Dolní Kralovice B⋌ 5 1 0 4  6:20  3
11. Hulice⋌ 5 1 0 4  5:25  3

OP dorost

Divišov – Posázaví 15:2, Lukavec – Trhový Štěpánov 5:2, Bílkovice – Úročnice 6:5, Jankov – Čerčany 3:1, Struhařov – Sokol Přestavlky 4:2.

1. Struhařov⋌ 6 6 0 0 24:10 18
2. Lukavec⋌ 6 5 1 0 25:7  16
3. Jankov⋌ 6 4 1 1 17:8  13
4. Divišov⋌ 6 4 0 2 42:22 12
5. Čerčany⋌ 6 3 0 3 28:14  9
6. Úročnice⋌ 6 3 0 3 19:18  9
7. Sokol Přestavlky⋌ 6 1 1 4 27:24  4
8. Trhový Štěpánov⋌ 6 1 1 4 14:21  4
9. Bílkovice⋌ 6 1 0 5 14:38  3
10. Posázaví⋌ 6 0 0 6  5:53  0

OP starší žáci

Maršovice – Chocerady 1:1, Křivsoudov – T. Štěpánov 8:4, Krhanice – Nespeky 0:9, Olbramovice – Pravonín 0:6.

1. Pravonín⋌ 5 4 0 1 18:4  12
2. Nespeky⋌ 5 3 2 0 29:5  11
3. Olbramovice⋌ 5 2 1 2 10:15  7
4. Maršovice⋌ 5 1 3 1  8:8   6
5. Křivsoudov⋌ 5 2 0 3 16:21  6
6. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 0 3 14:21  6
7. Chocerady⋌ 5 1 2 2  5:10  5
8. Krhanice⋌ 5 0 2 3 12:28  2

OS starší žáci 6 + 1

SK Načeradec – Ostředek 6:4, Miličín – Bystřice 0:6, Bílkovice – Postupice 0:8, Tichonice – Mezno 6:8.

1. Bystřice⋌ 5 5 0 0 48:1  15
2. Postupice⋌ 5 4 0 1 29:6  12
3. Tichonice⋌ 5 4 0 1 31:12 12
4. Miličín⋌ 5 2 0 3  6:18  6
5. SK Načeradec⋌ 5 2 0 3 12:33  6
6. Mezno⋌ 5 1 0 4 16:27  3
7. Bílkovice⋌ 5 1 0 4  9:23  3
8. Ostředek⋌ 5 1 0 4  7:38  3

OP mladší žáci 7 + 1

Vrchotovy Janovice – Jankov 0:9, Trhový Štěpánov – Teplýšovice 4:2, Vlašim B – Sedlec-Prčice 1:13, Senohraby – Nespeky 3:2, Benešov C – Netvořice 5:2.

1. Sedlec-Prčice⋌ 5 5 0 0 48:9  15
2. Senohraby⋌ 5 4 1 0 32:9  13
3. Jankov⋌ 5 4 0 1 25:19 12
4. Teplýšovice⋌ 5 3 0 2 19:12  9
5. Trhový Štěpánov⋌ 5 2 1 2 14:14  7
6. Nespeky⋌ 4 1 1 2  8:9   4
7. Vlašim B⋌ 4 1 1 2 10:23  4
8. Benešov C⋌ 5 1 0 4 13:22  3
9. Netvořice⋌ 5 1 0 4 15:28  3
10. Vrchotovy Janovice⋌ 5 0 0 5  3:42  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Pyšely – Týnec 17:2, Soběhrdy – Václavice 4:1, Pecerady – Křečovice 5:5.

1. Pyšely⋌ 4 4 0 0 59:8  12
2. Neveklov⋌ 4 4 0 0 57:12 12
3. Soběhrdy⋌ 5 2 1 2 24:33  7
4. Pecerady⋌ 5 1 2 2 17:36  5
5. Křečovice⋌ 4 1 1 2 11:39  4
6. Týnec⋌ 4 1 0 3 16:32  3
7. Václavice⋌ 4 0 0 4 12:36  0

OS mladší žáci B 5 + 1

Popovice – Dolní Kralovice 2:24, Chotýšany – Teplýšovice 6:4, Bystřice – Mezno 10:2.

1. Bystřice⋌ 5 4 0 1 34:10 12
2. Dolní Kralovice⋌ 4 3 1 0 44:14 10
3. Kondrac⋌ 4 2 0 2 31:23  6
4. Mezno⋌ 4 1 2 1 26:31  5
5. Chotýšany⋌ 5 1 1 3 14:38  4
6. Teplýšovice⋌ 4 1 0 3 16:29  3
7. Popovice⋌ 4 1 0 3 18:38  3

OP starší přípravka 5 + 1

Votice – Jankov 7:2, Poříčí – Vlašim 7:7, Týnec – Olbramovice 1:11, Pyšely – Netvořice 14:5, Sedlec-Prčice – Senohraby 4:7. 11. kolo: Benešov – Votice 9:4, Pyšely – Poříčí A 1:18, Jankov – Týnec 11:4, Netvořice – Olbramovice 6:4, Senohraby – Vlašim A 2:18.

1. Vlašim ⋌ 6 5 1 0 98:18 16
2. Poříčí ⋌ 5 4 1 0 62:12 13
3. Votice⋌ 6 4 0 2 46:23 12
4. Benešov⋌ 6 4 0 2 40:33 12
5. Pyšely⋌ 7 4 0 3 47:62 12
6. Senohraby⋌ 7 4 0 3 46:65 12
7. Olbramovice⋌ 6 3 1 2 33:35 10
8. Netvořice⋌ 7 2 0 5 39:74  6
9. Sedlec-Prčice⋌ 6 1 1 4 21:50  4
10. Jankov⋌ 7 1 0 6 27:50  3
11. Týnec⋌ 5 0 0 5 11:48  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Lešany – Ostředek 6:3, Neveklov – Nespeky 4:3, Soběhrdy – Maršovice 6:1, Bystřice – Struhařov 4:4, Krhanice – Poříčí B 2:15.

1. Poříčí B⋌ 5 5 0 0 66:9  15
2. Bystřice⋌ 5 4 1 0 37:9  13
3. Struhařov⋌ 5 3 1 1 35:19 10
4. Nespeky⋌ 5 3 0 2 29:23  9
5. Soběhrdy⋌ 5 3 0 2 21:17  9
6. Neveklov⋌ 5 2 0 3 22:22  6
7. Ostředek⋌ 5 2 0 3 16:27  6
8. Maršovice⋌ 5 1 0 4 10:37  3
9. Lešany⋌ 5 1 0 4 12:45  3
10. Krhanice⋌ 5 0 0 5  9:49  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Divišov – Miřetice 4:7, Křivsoudov – Postupice 7:1, Vlašim B – Zdislavice 7:1, Velíš – Ratměřice 2:5, Čechtice – Tichonice 4:3.

1. Miřetice⋌ 5 5 0 0 37:15 15
2. Křivsoudov⋌ 5 4 0 1 49:14 12
3. Ratměřice⋌ 5 4 0 1 36:17 12
4. Postupice⋌ 5 3 0 2 23:17  9
5. Vlašim B⋌ 5 3 0 2 28:28  9
6. Tichonice⋌ 5 2 0 3 26:18  6
7. Velíš⋌ 5 2 0 3 25:25  6
8. Čechtice⋌ 5 2 0 3 15:23  6
9. Divišov⋌ 5 0 0 5 12:43  0
10. Zdislavice⋌ 5 0 0 5  4:55  0

Autor: Pavel Šimáček

30.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

KRIMI MIX: Ženě pomohli do sanity hasiči

Česko zpívá koledy se už podruhé konalo v aule benešovského gymnázia.

Koledy si může zazpívat každý

Domů na Benešovsko se svezeme vlakem také v noci. Navíc levněji

Benešovsko – Nový jízdní řád, podle něhož jezdí vlaky od neděle, udělal radost zejména takzvaným flamendrům. Ti se, jak známo rádi baví až dlouho do noci. A domovu se pak dostávají různě, třeba i vlakem. Teď už to jde celkem lehce. Z Prahy, kde je samozřejmě největší koncentrace všech možných druhů zábavy, jezdí během víkendu noční spoje.

Na zimu se připravují také zvířecí pacienti v paraZOO

Vlašim - Handicapovaná zvířata, která žijí ve vlašimské paraZOO, již od konce listopadu odpočívají. Zaslouží si to. Po hlavní sezóně, kdy se na ně chodily koukat davy návštěvníků, mají konečně chvíli klid.

Ve středu v Benešovském deníku: prvňáci ze ZŠ Vorlina ve Vlašimi

Benešovsko - Už ve středu pokračuje ojedinělý seriál Deníku, v němž se představí všechny děti, které letos nastoupily poprvé do školy. Prohlédněte si jejich rozzářené tváře plné očekávání nových vzrušujících zážitků. Ve středu 15. listopadu pokračujeme fotkami usměvavých dětí  ze ZŠ Vorlina ve Vlašimi.

OTS válcují jednoho soupeře za druhým

Neveklov – V neveklovské hale se odehrály další zápasy okresního přeboru ve futsalu, ve kterých bodovaly všechny týmy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT