MIŘETICE – LIBLICE 3:2

Předposlední Miřetice přivítaly osmou Liblici a rozdíl v tabulce však na hřišti nebyl vidět. Miřetice byly lepším týmem a již v 6. minutě se radovaly z gólu, kdy balon pěkně za šestnáctkou trefil Jantač. Hosté však pomalu vyrovnali hru, dostávali se do šancí, ale jejich pokusy končily na brankové konstrukci Novákovy branky. A tak udeřilo na druhé straně, když po půl hodině hry byl po sóle sražen ve vápně Hanuš a penaltu proměnil Zajíc.

Druhý poločas začali lépe hosté, vyhrávali souboje a tlačili se před bránu, jejich šance však opět skončily na břevně domácí brány nebo na brankové čáře vykopávali balón domácí obránci. Miřetičtí hrozili z brejků, ale Hanuš a Vondrák vyšli na prázdno. V 65. minutě se již hosté dočkali snížení po sóle Kovačky a o chvíli později srovnali z trestného kopu Nekolou. Libličtí se hnali za výhrou, ale všechny jejich pokusy zlikvidoval Novák. A tak v 86. minutě udeřil na druhé straně Doležal, když si po propadnuvším centru za obránce míč zpracoval, položil si gólmana i dobíhajícího obránce a s velkým přehledem zakončil do prázdné brány – 3:2.

„Utkání by asi slušela remíza, ale konečně jsme měli štěstí, k čemuž se přidala bojovnost, a tak jsme získali cenné tři body," měl radost za své spoluhráče miřetický Jiří Kamarýt, který nemohl hrát pro disciplinární trest.

Branky: 6. Jantač, 30. Zajíc (z PK), 86. Doležal – 65. Nekola, 72. Kovačka. Rozhodčí: Walter. ŽK: 3:3. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Miřetice: Novák – Zajíc, Seidl, Doležal, K. Čáp – Turek, Jantač, Fialka, J. Přitasil – Vondrák, Mir. Hanuš. Střídali: Lalouček, J. Hájek, Kamarýt.

JIŘÍ KAMARÝT