Průhonice – Maršovice 2:1 (1:0)

V první půli byli fotbalovější domácí více na míči, ale šancí na vstřelení gólu si moc nevypracovali. Do vedení se sice dostali z penalty již v 7. minutě po zbytečném faulu Bartoše, ale další příležitosti si domácí vytvářeli jen výjimečně, a tak těsně před přestávkou mohl vyrovnat Šach, který po centru Orsáka nedokázal usměrnit z malého vápna míč do branky.

To se povedlo Maršovicím hned po změně stran, když Břicháček vysunul do brejku Lauricha, který prostřelil gólmana - 1:1. Poté si domácí začali vytvářet tlak i šance, ale Pechač zůstával dlouho nepřekonán a navíc hosty mohl Šach dostat do vedení, ale ve velice dobré příležitosti si špatně zpracoval míč. V 70. minutě se domácí J. Dobiáš přeci jen prosadil po úniku z pravé strany a Průhonice šly do vedení 2:1. Vyrovnání odmítl tři minuty před koncem Laurich, který po centru Zavadila špatně trefil míč, a tak v pohledném zápase nakonec zůstali Maršovičtí bez bodu.

Branky: 7. (z PK) a 70. J. Dobiáš – 47. Laurich. Rozhodčí: Nehasil.

Maršovice: Pechač – Řezníček, Bartoš, Orsák, Břicháček – Dvořák (27. Brabenec, 65. Šetina), D. Jendele (73. R. Hašek), D. Zavadil, Šach – Laurich, Skála.

autor: Michal Hašek