ŽÁCI U15

BENEŠOV – ROKYCANY 2:2

Bojovnost a nasazení Benešova z minulých zápasů zůstala v prvním poločase v kabině, když hosté byli důrazní a dvakrát domácí potrestali. Nejprve po signálu z rohového kopu a těsně před koncem po rychlém brejku a zakončením Orneta. A to ještě dvakrát zachraňoval tým brankář Šimáček. Domácí vystřelili za poločas jen dvakrát, z toho Šifra slabě a Budil netrefil z malého vápna prázdnou branku po vyražení střely brankářem po střele Kulhavého.
Druhý poločas již domácí odbojovali, i když kazili na umělé trávě hodně přihrávek. V úvodu se podařilo po rozehraném rohovém kopu a centru Rozsypala snížit Melicharovi zády na zadní tyči. Následně hosté neustále zdržovali, faulovali (4 žluté karty) a dělali, vše proto, aby brali všechny body. Domácí se moc do šancí nedostávali a jen střela Rozsypala se z dálky otřela o tyč. Už to vypadalo, že zápas skončí výhrou Rokycan, ale domácí díky vůli a střídajícímu Balogovi urvali alespoň bod.

Branky: 37. Melichar, 69. Balog – 18. Brejcha, 33. Ornet. Rozhodčí: Šafránková. ŽK: 0:4. Poločas: 0:2. Benešov: Šimáček – Pešta (65. Tomíček), Slunečko, Melichar, Čáp – Vondrák (36. Říha), Dvořák, Rozsypal, Kulhavý – Šifra, Budil (47. Balog).

VLAŠIM – PÍSEK 0:3

V prvním poločase byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách, když Písek hrozil z brejků a domácí ze standardních situací, avšak bez úspěchu.
Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném duchu. Rozhodnutí přišlo mezi 43. a 46. minutou, kdy hostující Pinc přetavil dva úniky v góly. Následně se sice hra opět srovnala, přesto hosté ještě po samostatné akci Báci upravili na konečných 0:3.

Branky: 43. a 46. Pinc, 56. Báca. Poločas: 0:0. Vlašim: Kabát (60. Šonský) – Vesecký, Janovský (36. Martiňák), Filip, Mišoň – Vlk, Struska (48. Vavro), Brýl, Linhart – Novotný, Dušek (54. Sedláček).

ŽÁCI U14

VLAŠIM – PÍSEK 2:4

Úvod zápasu byl divoký. Vlašim do 13. minuty neproměnila tři vyložené šance, aby v 18. minutě prohrávala 0:3 po třech velkých chybách obrany. Do poločasu sice domácí snížili na 1:3, ale v úvodu druhého dějství inkasovali čtvrtý gól po nedorozumění brankáře se stoperem. Následně až do konce zápasu byli Vlašimští aktivnější, vypracovali si i několik dobrých střeleckých příležitostí, ale využili pouze jednu.

„Byl to takový divný zápas, ve kterém jsme naprosto zbytečně ztratili body," zlobil se po zápase trenér Vlašimi Petr Postřihač.

Branky: Motyčka, vlastní – Staněk 2, Petřík 2. Poločas: 1:3. Vlašim: Štecher – Jelínek, Martiňák, Němec, Matoušek – J. Zvára, Kocour, Rut, Hanousek – Postřihač, Dušek. Střídali: Motyčka, Větrovský, Macháček.

BENEŠOV – ROKYCANY 2:1

Domácí mladíci podali disciplinovaný výkon, který byl okořeněn dvěma pěknými góly a těsnou, ale zaslouženou výhrou.

Branky Benešova: Srb, Plandor. Poločas: 1:0. Benešov: Plocek – Bareš, Zahradníček, Kořínek, Hampl – Srb, Blažejovský – Vilímek, Bariev (Horák), Vondrák (Plášil) – Plandor (Tůma).