BENEŠOV – HOŘOVICKO 2:1
Hosté začali svižně a během deseti minut měli dvě nadějné šance ke skórování po hlavičkách Šuberta a Hájka. Domácí se sice rozehřávali pomaleji, zato však hned z první vážnější akce vstřelili branku. Na rohový kop si naběhl Zoubek a hlavičkou poslal Benešov do vedení. Od té chvíle si oba gólmani mohli zdřímnout.
Po změně stran měli navrch domácí a mohli připojit další branku, ale střela Večery mířila nad a Jíšův průnik zastavil gólman Mojžíš pádem pod nohy. Pojistku udělala až Němcova hlavička. V další šanci se ocitl Braný po přihrávce Kučaby, ale strážce hořovické branky byl na místě. Hosté pak z nevinné akce čtvrt hodiny před koncem snížili hlavičkou Vágnera. V dramatickém závěru nejdříve Němec s Kučabou mohli o výsledku rozhodnout, když postupovali sami na gólmana, ale míč do brány nedokázali dopravit. Poté Němec ani Krejza nenašli v koncovce klid. V samotném závěru, když po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy domácí Jíša, se Benešovští strachovali o výsledek.
„Divákům se zápas musel líbit. Z mého pohledu to však byly jednoduché situace, které se měly vyřešit gólem a byl by klid. Soupeř, který byl fotbalový nakonec zdramatizoval konec tak, že jsme se po zbytečném vyloučení Jíši nakonec báli o remízu. Je to škoda, protože mužstvo takový zápas by si mělo v závěru užít, s tím, že si chtějí všichni zahrát, kombinovat, budou lítat přihrávky, šance, střely. Místo toho se dostaneme pod tlak. Je vidět, že mužstvo je mladý, nezkušený a takové zápasy, ale vítězný, je jen posílí," uvedl trenér Benešova Luboš Zákostelský. 

Branky: 15. Zoubek, 58. Němec – 75. Wágner. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: Večera, Jíša (B). ČK: 90. Jíša (B). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Benešov: Capouch – Braný, Hrubý, Žák, Večera – Zoubek, Krejza – Jíša, Bredler (80. Janovský), Kučaba (87. Prikner) – Němec.