Vlašim B – Hořovicko 9:0

Vstup do utkání měli domácí výborný, protože již po minutě hry se trefil kanonýr Jan Jícha. Vlašimský snajper byl i nadále k nezastavení. Nejprve jeho střelu zablokoval jeden z obránců a poté se dokázal dostat ke střele po rohovém kopu, ale neuspěl. Vlašim byla i nadále aktivnější a hosté hrozili pouze občas a jejich střelecké pokusy zaměstnávaly spíše podavače míčů, než brankáře Kratochvíla. Domácí převahu dokázal ve druhou branku přetavit z úhlu Stejskal. V 41. minutě zvyšoval na 3:0 Tafat, který zužitkoval perfektní přihrávku od středopolařů Vlašimi a přeloboval brankáře. Byl to jeho první zásah v dresu Vlašimi.

O přestávce šel střelec třetí branky ze hřiště a místo něj nastoupil Boháč. A tento tah se ukázal jako brilantní. Již ve 46. minutě se Boháč dostal do vápna a centrovaný míč uklidil nohou do sítě – 4:0. Vzápětí si narazil Janda míč s Boháčem a krásným obloučkem překonal hostujícího brankáře – 5:0. Vlašim zápasu jasně dominovala. V 57. minutě pláchl po pravé straně Barros, přihrál Jíchovi, který nesobecky poslal míč na Boháče, a ten do měl před sebou jednoduchý úkol – 6:0. Gólová akce s pořadovým číslem sedm přišla třináct minut před koncem a na jejím konci byl J. Jícha. A byl to právě domácí kanonýr s číslem 5 Jan Jícha, který završil hattrick jako první, když se trefil v 84. minutě po pasu Süssera – 8:0. Na konečných 9:0 upravil minutu před koncem Patrik Boháč a i tento mladý reprezentant do 19 let završil svůj hattrick.

„Poprvé se nám podařilo soupeře přehrát, rozebrat a nastřílet mu hodně branek. Myslel jsem si, že se nám to podaří ve více utkáních, ale bohužel se tak nestalo a drtivá většina předchozích zápasů byla těžce odpracovaná. Jsem rád za takovouto rozlučku s našimi fanoušky,“ radoval se po utkání trenér Vlašimi Martin Müller.

Branky: 1., 77. a 84. J. Jícha, 46., 57. a 89. Boháč, 37. Stejskal, 41. Tafat, 47. Janda. ŽK: 0:3. Rozhodčí: Šiling. Diváci: 90. Poločas: 3:0.

FC Graffin Vlašim B: Kratochvíl - Barros (64. Peroutka), Císař, J. Veselý, Švamberg - Janda, Süsser, Vořechovský (53. Borkovec), Stejskal - J. Jícha, Tafat (46. Boháč).

JIŘÍ PAÝR