DIVIŠOV – VELIM  1:2

Úvod domácí nezachytili a Novotný je ztrestal po brejku. „Kvůli absencím se naše sestava změnila hlavně ve stoperské dvojici. Nesehranost se projevila ve špatném začátku, i když gólu předcházely individuální chyby,“ posteskl si kouč Divišova Ivan Vondrák.

Inkasovaný gól domácí opařil, nemohli se dostat do hry a jen díky neschopnosti hostů a brankáři Oberleitnerovi, neinkasovali podruhé. „Hosté byli všude dřív, hráli jednoduše a rychle od nohy, ale naštěstí šance neproměnili,“ oddechl si kouč Vondrák.

Do konce poločasu se Divišov zvedl, ale Vávra po zpětné přihrávce pálil do brankáře, Marek Hanuš po centru zamířil vedle a L. Janovskému scházel krůček k zakončení. „Začali jsme si víc věřit a hrát, ale nepodařilo se nám srovnat,“ bědoval Ivan Vondrák a jedním dechem dodal: „Soupeř byl stále nebezpečný, ale podržel nás proti větru brankář.“

Přesto hosté v závěru poločasu vsítili opět Novotným druhý gól. „Hra nám vázla, nemohli jsme se dostat do hry a chyběla finální přihrávka,“ podotkl k první půli divišovský stratég.

Do druhého dějství vstoupili domácí aktivněji a po pěkné akci bratří Janovských snížili Zdeňkem na 1:2. „Zjednodušili jsme hru, dostávali míče za obranu a hlavně kluci začali makat,“ měl radost Vondrák.

Ihned po snížení, ale mohli inkasovat, ale hosté zamířili vedle. „Ještě jsme měli ruce nad hlavami z radosti z gólu,“ zlobil se Vondrák.

V závěru hosté kontrolovali hru, přesto mohli domácí srovnat, ale Vondrák ani Zámostný šance neproměnili. „I když se prohrálo, tak kluci zasluhují pochvalu za bojovnost ve druhé půli,“ nehanil tým kouč a dodal: „Doufám, že se nám marodi dají do dalšího zápasu dohromady.“

Branky: 52. Z. Janovský – 8. a 40. Novotný. Rozhodčí: Nepovím. Poločas: 0:2.

Divišov: Oberleitner – Srb (46. L. Svoboda), Macháček, Blažíček, L. Janovský (71. J. Zámostný) – Zd. Janovský, Vávra, Marek Hanuš (90. Hák), Vondrák – Veselý, Pekárek.