Divišov – Kosmonosy 1:1 (1:1) PK 1:3

Proti velmi kvalitnímu soupeři měl trenér Burcev k dispozici překvapivě patnáct hráčů do hry. Utkání začali lépe hosté a prvních dvacet minut diktovali tempo hry, byli lepší aktivnější a rychlejší. První šanci jim parádně lapil Šimáček, na druhou již nestačil a Hlaváček dostal hosty do vedení. Vzápětí ale domácí srovnali na hrbolatém terénu Pekárkem, jenž je starostou městyse, ale také správcem areálu, po zpětné přihrávce L. Janovského. Do poločasu měli domácí zápas pod kontrolou a mohli strhnout vedení na svou stranu, ale L. Janovský po sóle přestřelil a Marek Hanuš hlavou těsně minul branku.

Ve druhém poločase hráli domácí aktivně, ale L. Janovský po sóle ze strany opět nedal, netrefili se ani Pekárek a Marek Hanuš, a tak se šlo do penalt, které domácí opět prohráli.

„V oboustranně kvalitním a pohledném utkání byla remíza zasloužená. Chtěl bych pochválit Pavla Srba a Lukáše Janovského, kteří odehráli výborné utkání a útočnou dvojici Marek Hanuš a Zdeněk Pekárek, kteří kromě prvních dvaceti minut soupeři zle zatápěli a donutili k chybám, ale šance jsme neproměňovali,“ poznamenal po zápase divišovský kouč.       

Branky: 18. Pekárek – 17. Hlaváček. Rozhodčí: Asník.

Divišov: Šimáček – Veselý (85. Hronek), Zd. Janovský, Lehán, L. Svoboda – Srb – L. Janovský (87. J. Zámostný), Vávra, Vondrák (80. Šmíd) – Marek Hanuš – Zd. Pekárek.