LUŠTĚNICE – DIVIŠOV 1:1 PK 3:4

Na začátku utkání vyzkoušel hostující hráč vlastního brankáře Šimáčka (to už bývá tradicí), ale ten míč bravurně vyrazil a z dorážky domácí player překopl branku. Poté se hrálo mezi šestnáctkami. Ve 23. minutě udeřil hostující J. Vondrák, který netradičně pravou nohou, uklidil odražený míč z hranice šestnáctky do brány. Do konce poločasu mohl Divišov skóre navýšit, ale Pekárek z malého vápna i Marek Hanuš z otočky, trefili brankáře.

Ve druhém poločase začal foukat silný vítr na stranu Divišova, čehož domácí využívali, nakopávali míče dopředu, centrovali, prostě se neustále tlačili před branku hostů. Ti odolávali do 87. minuty, kdy po standardce první hlavičku Šimáček vyrazil, ale na dorážku Hůlky již nestačil.

V penaltovém rozstřelu domácí v první sérii nedali, hostující L. Svoboda selhal ve čtvrté sérii. V páté divišovský Lehán proměnil, na druhé straně Šimáček domácího hráče vychytal, a tak Divišov bral druhý bod.

„Na začátku jsme přečkali domácí šanci, ale poté jsme dali gól a měli do poločasu další dvě vyložené příležitosti. Ve druhém poločase proti nám foukal silný vítr, čehož soupeř využíval dlouhými nákopy na vysoké udělané hráče a zaslouženě vyrovnal. Na penalty jsme vyhráli, takže jsme rádi, že máme dva body," byl spokojený po zápase trenér Divišova Roman Sedlařík.

Branky: 87. Hůlka – 23. J. Vondrák. Rozhodčí: Mansour. Poločas: 0:1.

Divišov: Šimáček – L. Svoboda, Hronek, Marek Hanuš, Lehán – Campodonico, Shapoval (67. Vávra), Z. Janovský, M. Vondrák (71. L. Janovský, 81. Adam) – Z. Pekárek, J. Vondrák.