DIVIŠOV – ČESKÝ BROD B 3:1

Domácí uklidnil brzký gól, když po straně unikl Vondrák, přihrávkou pod sebe našel Z. Janovského a ten se nemýlil. Dalšími šancemi divišovští hráči pohrdli. Po půlhodině hry převzali iniciativu hosté, ale velkou příležitost, do které se po kolmici mezi beky dostal jejich útočník, divišovský gólman Oberleitner vychytal.

Krátce po obrátce si vstřelil vlastní branku českobrodský Moško. Třetí gól připravil Pekárek pro Marka Hanuše. Ke konci utkání hosté snížili, když domácí na straně obrany propadli a Šťastný zkušeně střelou na přední tyč stanovil výsledek.

„Do zápasu jsme se rychle dostali a dali brzy gól. Poměrně dobře jsme kombinovali, jen chybělo přesnější zakončení. Podobně aktivně jsme vstoupili do druhé půle a přidali další dvě branky. Vítězství je zasloužené, kluci bojovali a chtěli poslední zápas zvládnout. S podzimem jsme spokojeni,“ uvedl kouč Divišova Ivan Vondrák.

Branky: 21. Z. Janovský, 50. vlastní Moško, 68. Marek Hanuš – 86. Šťastný. Rozhodčí: Žáková.

Divišov: Oberleitner – Lehán, Veselý (46. Hronek), Macháček, Blažíček (70. L. Janovský) – Vondrák, Srb (81. Zámostný), Vávra, Z. Janovský – Marek Hanuš, Z. Pekárek.