Velim – Divišov 3:1 (1:0)

V prvním poločase měli nejprve domácí dvě velké šance, ale následně i hosté Markem Hanušem (trefil brankáře z malého vápna a poté přestřelil prázdnou branku), ale ani jeden tým neskóroval. Těsně před poločasem předvedli vydařenou akci Jansta s Kedrštem a Velim šla do vedení.

Krátce po změně stran přidal druhý gól Kukal a poté domácí spálili tři stoprocentní šance. A tak Divišov snížil krásnou ranou Zd. Janovského na 2:1 a domácí začali mít strach. Chuť na vyrovnání ale zhatil hostům v 76. minutě Kasal.

„Domácí vyhráli zaslouženě, ale vyloženější šance jsme měli paradoxně my a nevím, jak by se zápas vyvíjel, pokud bychom za stavu 0:0, alespoň jednu dali,“ povzdechl si po zápase Burcev.

Branky: 43. Kedršt, 54. Kukal, 76. Kasal – 69. Z. Janovský. Rozhodčí: Nepovím.

Divišov: Šimáček (76. Šmíd) – Blažíček (62. Veselý), Zd. Janovský, Lehán, L. Svoboda (62. Hronek) – Srb – L. Janovský, Vávra, Vondrák – Marek Hanuš – Zd. Pekárek.