Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Divišov padl po penaltách

Průhonice - Divišovská Jawa chtěla důstojně ukončit podzimní část slibně rozjeté fotbalové sezony v I. B třídě, skupiny D, a to se jí povedlo. V Průhonicích předvedli hosté v oslabené sestavě maximum, které tentokrát stačilo na bod. Přesto Divišov přezimuje na druhém místě s tříbodovou ztrátou na vedoucí Říčany.

15.11.2015

Záložník Divišova Jan Vondrák (ve žlutém) se proti průhonické obraně gólově neprosadil.Foto: Martin Procházka

PRŮHONICE – DIVIŠOV 1:1 PK 4:3

Diváci viděli zajímavé utkání. V 5. minutě přehodil domácí útočník brankáře J. Hanuše, ale míč přestál na břevně. Poté začal úřadovat Divišov a Pekárek v 10. minutě po zpracování na zadní tyči pohotově skóroval. Další dva slibné průniky Marka Hanuše zůstaly nevyužity, Vondrák ve vyložené příležitosti střílel do gólmana. Domácí poté získávali více ze hry a brankář J. Hanuš odolával až do 21. minuty, kdy ho překonal i se štěstím dobíhající Vošta – 1:1.

Utkání bylo následně vyrovnané, obě strany si připravily slibné akce ke vstřelení branky, ale buď je zklamala koncovka, nebo dobře chytající gólmani. V 89. minutě domácí vystřídali v očekávání pokutových kopů gólmana a vzápětí Martin Hanuš nově příchozímu Fišerovi vyprášil ve vyložené šanci pouze rukavice. Zápas tak dospěl k zasloužené remíze. Ve střelbě pokutových kopů měli i přes počáteční náskok Jawy více štěstí domácí a připsali si tak o bod navíc.

Branky: 10. Pekárek – 21. Vošta. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 3:2. Diváci: 90. Poločas: 1:1.

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš, Jíša, Hronek, Lehán – Campodonico, Zd. Janovský, Vondrák, L. Svoboda – Marek Hanuš, Zd. Pekárek. Trenér: Roman Sedlařík.

JOSEF SVOBODA

Autor: Redakce

15.11.2015 VSTUP DO DISKUSE
Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Kapela Trocha Klidu.
17

Odstartoval první ročník festivalu Start Fest

Brankář Tomeček si protáhne zimní přípravu

Benešovsko – Okresní disciplinární komise OFS Benešov zasedala a trestala. Nejhůře dopadl brankář Nesperské Lhoty Michal Tomeček, který nejenže skončil na podzim, ale protáhne si i zimní přestávku. Největší pokutu, 3000 korun, dostaly za „černocha“ Čechtice.

KRÁTCE: Kvůli volbám se turisté k informacím nedostanou

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

ANKETA: Jdete k volbám?

Benešovsko - Ptali jsme se obyvatelů Benešovska, jestli půjdou k volbám.

OBRAZEM: Spirituál Kvintet vystoupil ve Vlašimi k poctě Farní charity

Vlašim - Farní charita Vlašim slaví 25 let od svého vzniku. Ke svému výročí uspořádala také benefiční koncert skupiny Spirituál Kvintet. Ten se původně měl uskutečnit 5. října, ale z důvodu nemoci jednoho z členů kapely byl přeložen až na úterní večer 17. října. Do vlašimského kostela sv. Jiljí, kde se koncert konal, dorazilo mnoho posluchačů, kteří zaplnili celý kostel a vystoupení si náramně užili. Některé písně společně se zpěváky zpívalo dokonce celé obecenstvo. Na konci hudebního představení ocenili přítomní um skupiny ovacemi ve stoje.