KUNICE – DIVIŠOV 2:1

Divišov byl půlhodiny tragický, a tak je domácí Lehovec dvakrát ztrestal po sóle a hlavou po centru. Poté se hosté probudili, začali dobře kombinovat, což vyvrcholilo snížením Shapovala po kombinaci. Vzápětí mohl stejný hráč vyrovnat po faulu na L. Janovského, ale gólman jeho střelu z penalty vyrazil a dorážející Campodonico poslal míč vysoko nad.

Po změně stran měli Divišovští opět více ze hry, vytvořili si řadu šancí (M. Vondrák, Pekárek, Campodonico) i závary, ale výborný gólman Chadima je přiváděl k šílenství. A tak Divišov odjel domů s nepořízenou.

„První půlhodina byla z naší strany hrůza a děs, jako bychom přijeli na výlet a prohrávali jsme po chybách stoperů 0:2. Poté jsme začali hrát výborně po zemi a byli agresivní. Náš nejlepší hráč Shapoval dal gól, ale poté nedal penaltu a jeho výkon šel dolů. Ve druhém poločasu jsme již nehráli tak dobře, přesto jsme si vytvořili několik vyložených šancí, ale soupeř odolal. Asi jsme si prohrát nezasloužili, ale tentokrát jsme neměli štěstíčko jako s Kosmonosy, a tak jsme po právu prohráli," posteskl si po zápase trenér Divišova Roman Sedlařík.

Branky: 6. a 28. Lehovec – 37. Shapoval. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Divišov: Šimáček – L. Janovský, Marek Hanuš, L. Svoboda, Lehán – Campodonico (84. Martin Hanuš), Shapoval, Z. Janovský, M. Vondrák (74. Vávra) – Z. Pekárek, J. Vondrák.