DIVIŠOV – ZÁRYBY 3:0

V prvním poločase se hra odbývala spíše ve středu hřiště s minimem šancí. Až těsně před poločasem vybojoval míč Pekárek, po jehož střele se balón odrazil od jednoho obránce do druhého a do branky. „To nebylo trochu, ale kopec štěstí,“ smál se divišovský kouč nad trefou útočníka a dodal k prvnímu dějství: „Do zápasu jsme vstoupili opatrně s odhodláním, ale Záryby byly fotbalovější.“

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a velmi domácím zatápěli, avšak s nulovým úspěchem na straně gólů. „O přestávce jsme vypadli z tempa, soupeř nás zatlačil, ale při šancích nás podržel gólman, nebo jsme to vyhlavičkovali z prázdné branky a po závarech zblokovali střely,“ oddechl si Vondrák.

A tak paradoxně udeřilo na druhé straně, když Marek Hanuš vybojoval míč pro Zd. Janovského a ten zvýšil na 2:0. Následně hosté otevřeli hru a Vávra přímo z rohu vsítil třetí domácí gól.

„Klukům patří velká pochvala, že zápas odbojovali a odmakali, neustále se povzbuzovali a již naše hra měla hlavu i patu,“ děkoval divišovský kouč svým svěřencům a dodal k soupeři: „Záryby sice byly fotbalovější a nebezpečnější, ale v koncovce selhaly. Navíc se více soustředily na výroky rozhodčích než na hru, což jim uškodilo, naopak nám pomohlo.“

Branky: 41. Zd. Pekárek, 60. Zd. Janovský, 66. Vávra. Rozhodčí: Šefara. Poločas: 1:0.

Divišov: Oberleitner – Srb (78. Campodonico), Hronek, Lehán, Blažíček (46. L. Janovský) – Zd. Janovský, Marek Hanuš, Vávra (90. L. Svoboda), Vondrák – Veselý (68. Cacák) – Zd. Pekárek.