III. třída A

Lešany – Sedlec-Prčice B 1:0, Votice B – Nespeky B 5:1, Křečovice – Soběhrdy 0:4, Olbramovice – Týnec B 3:0, Václavice – Úročnice 1:1, Netvořice – Pyšely 4:1, Bystřice – Krhanice 3:2.

1. Soběhrdy⋌ 19 14 2  3 54:24 44
2. Krhanice⋌ 19 13 3  3 52:28 42
3. Pyšely⋌ 19 10 3  6 50:30 33
4. Netvořice⋌ 19 10 3  6 32:32 33
5. Olbramovice⋌ 19  9 2  8 42:37 29
6. Nespeky B⋌ 19  8 3  8 34:35 27
7. Sedlec-Prčice B⋌ 19  7 4  8 44:32 25
8. Václavice⋌ 19  7 4  8 41:43 25
9. Bystřice⋌ 19  7 3  9 42:42 24
10. Votice B⋌ 19  6 6  7 45:46 24
11. Týnec B⋌ 19  7 2 10 34:56 23
12. Úročnice⋌ 19  5 6  8 27:31 21
13. Lešany⋌ 19  4 4 11 31:60 16
14. Křečovice⋌ 19  1 5 13 28:60  8

III. třída B

Myslič – Divišov B 1:2, Blaník Načeradec – Trhový Štěpánov 3:3, Ratměřice – Bílkovice 2:2, Čechtice – Tichonice 4:0, Kondrac B – Louňovice 2:2, Postupice – Teplýšovice B 5:1, Chotýšany – Keblov 7:2.

1. Postupice⋌ 19 16 1  2 67:15 49
2. Chotýšany⋌ 19 12 4  3 57:31 40
3. Čechtice⋌ 19 11 3  5 48:35 36
4. Kondrac B⋌ 19  9 5  5 54:30 32
5. Teplýšovice B⋌ 19  9 3  7 59:38 30
6. Trhový Štěpánov⋌ 19  8 6  5 30:24 30
7. Blaník Načeradec⋌ 19  8 2  9 35:38 26
8. Bílkovice⋌ 19  7 5  7 27:31 26
9. Tichonice ⋌ 19  6 7  6 34:38 25
10. Ratměřice⋌ 19  5 6  8 31:49 21
11. Divišov B⋌ 19  5 4 10 29:33 19
12. Myslič⋌ 19  4 3 12 24:56 15
13. Louňovice⋌ 19  3 4 12 20:45 13
14. Keblov⋌ 19  1 5 13 22:74  8

IV. třída A

Soběhrdy B – Úročnice B 1:7, Bukovany – Jablonná 3:2, Pecerady – Poříčí B 3:2, Čerčany – Bystřice B 3:0, Neveklov B – Drachkov 8:1, Sokol Přestavlky B – Ostředek 2:3.

1. Poříčí B⋌ 15 10 2  3 62:33 32
2. Pecerady⋌ 15 10 2  3 34:18 32
3. Čerčany⋌ 15  9 2  4 63:26 29
4. Jablonná⋌ 15  9 1  5 42:30 28
5. Ostředek⋌ 15  8 3  4 45:32 27
6. Úročnice B⋌ 15  7 5  3 54:41 26
7. Sokol Přestavlky B⋌ 15  7 4  4 40:36 25
8. Neveklov B⋌ 15  6 2  7 25:27 20
9. Bukovany⋌ 15  3 5  7 32:48 14
10. Soběhrdy B⋌ 15  3 3  9 18:58 12
11. Bystřice B⋌ 15  1 3 11 23:50  6
12. Drachkov⋌ 15  0 2 13 17:56  2

IV. třída B

Budenín – Neustupov 2:1, Vrchotovy Janovice B – Miličín 1:2, Mezno B – Zaječice 4:0, Olbramovice B – Jankov B 5:2, Heřmaničky – Maršovice B 0:2, SK Přestavlky – Struhařov B 2:1.

1. Miličín⋌ 15 11 4  0 51:16 37
2. Struhařov B ⋌ 15 11 3  1 56:22 36
3. Olbramovice B⋌ 15  9 4  2 69:19 31
4. Budenín⋌ 15  9 3  3 45:28 30
5. SK Přestavlky⋌ 15  9 0  6 57:32 27
6. Maršovice B⋌ 15  6 4  5 34:41 22
7. Mezno B⋌ 15  5 3  7 32:36 18
8. Vrch. Janovice B ⋌ 15  5 1  9 34:32 16
9. Jankov B⋌ 15  4 2  9 34:54 14
10. Zaječice⋌ 15  4 1 10 28:48 13
11. Neustupov⋌ 15  3 1 11 25:71 10
12. Heřmaničky⋌ 15  1 0 14 12:78  3

IV. třída C

Tichonice B – Postupice B 3:3, Chocerady B – Trhový Štěpánov B 0:8, Velíš – Kladruby 1:0, Radošovice – Louňovice B 1:3, Libež – Popovice B 1:0.

1. Libež⋌ 14 11 2  1 70:12 35
2. Velíš⋌ 14 11 1  2 46:19 34
3. Trhový Štěpánov B⋌ 13 10 2  1 47:10 32
4. Postupice B⋌ 14  6 3  5 51:35 21
5. Popovice B⋌ 13  6 1  6 33:28 19
6. Chocerady B⋌ 14  6 1  7 40:38 19
7. Chotýšany B⋌ 13  6 0  7 41:34 18
8. Radošovice⋌ 14  5 0  9 22:53 15
9. Kladruby⋌ 14  4 0 10 24:43 12
10. Louňovice B⋌ 13  2 1 10 17:59  7
11. Tichonice B⋌ 14  2 1 11 20:80  7

IV. třída D

Miřetice B – Pravonín B 4:5, Zdislavice B – Vracovice 4:2, Hulice – Kamberk 1:6, Čechtice B – Dolní Kralovice B 0:3, Libouň – Nesperská Lhota 1:5.

1. Kamberk⋌ 14 12 1  1 64:12 37
2. Nesperská Lhota ⋌ 14 12 0  2 49:19 36
3. Zdislavice B⋌ 13  9 3  1 37:22 30
4. Miřetice B⋌ 14  7 2  5 49:40 23
5. Dolní Kralovice B⋌ 14  5 1  8 27:37 16
6. Pravonín B⋌ 14  5 1  8 31:57 16
7. Vracovice⋌ 14  5 0  9 47:42 15
8. Křivsoudov B⋌ 13  4 2  7 20:30 14
9. Čechtice B⋌ 13  3 3  7 24:31 12
10. Libouň⋌ 14  4 0 10 36:57 12
11. Hulice⋌ 13  2 1 10 22:59  7

OP dorost

Posázaví – Divišov 1:14, Trhový Štěpánov – Lukavec 1:5, Úročnice – Bílkovice 7:1, Čerčany – Jankov 4:0, Sokol Přestavlky – Struhařov 5:1.

1. Lukavec⋌ 12 9 1  2 55:18  28
2. Jankov⋌ 12 8 1  3 27:16  25
3. Struhařov⋌ 12 8 1  3 34:25  25
4. Divišov⋌ 12 8 0  4 69:31  24
5. Čerčany⋌ 12 8 0  4 54:23  24
6. Sokol Přestavlky⋌ 12 5 1  6 44:36  16
7. Úročnice⋌ 12 5 0  7 34:39  15
8. Trhový Štěpánov⋌ 12 3 2  7 29:33  11
9. Bílkovice⋌ 12 3 0  9 26:58   9
10. Posázaví⋌ 12 0 0 12  9:102  0

OP starší žáci

Chocerady – Maršovice 2:1, Trhový Štěpánov – Křivsoudov 8:3, Nespeky – Krhanice 8:2, Pravonín – Olbramovice 5:3.

1. Pravonín⋌ 10 8 1 1 38:16 25
2. Nespeky⋌ 10 6 4 0 50:10 22
3. Trhový Štěpánov⋌ 10 5 1 4 41:33 16
4. Maršovice⋌ 10 3 3 4 16:21 12
5. Chocerady⋌ 10 3 3 4 19:27 12
6. Křivsoudov⋌ 10 3 1 6 32:42 10
7. Olbramovice⋌ 10 3 1 6 24:38 10
8. Krhanice⋌ 10 1 2 7 24:57  5

OS starší žáci 6 + 1

Ostředek – SK Načeradec 3:13, Bystřice – Miličín 5:2, Postupice – Bílkovice 2:0, Mezno – Tichonice 2:7.

1. Bystřice⋌ 10 10 0 0 87:5  30
2. Postupice⋌ 10  8 0 2 42:14 24
3. Tichonice⋌ 10  7 0 3 49:29 21
4. SK Načeradec⋌ 10  4 0 6 38:60 12
5. Miličín⋌ 10  3 1 6 16:36 10
6. Mezno⋌ 10  3 0 7 35:45  9
7. Ostředek⋌ 10  2 1 7 20:74  7
8. Bílkovice⋌ 10  2 0 8 18:42  6

OP mladší žáci 7+1

Jankov – Vrchotovy Janovice 15:1, Teplýšovice – Trhový Štěpánov 2:1, Sedlec-Prčice – Vlašim B 4:2, Nespeky – Senohraby 3:1, Netvořice – Benešov C 1:4.

1. Sedlec-Prčice⋌ 12 11 1  0 86:17  34
2. Senohraby⋌ 12  9 1  2 53:18  28
3. Teplýšovice⋌ 12  8 0  4 49:31  24
4. Jankov⋌ 12  7 1  4 60:35  22
5. Nespeky⋌ 12  5 1  6 43:29  16
6. Benešov C⋌ 12  5 1  6 43:41  16
7. Trhový Štěpánov⋌ 12  4 2  6 27:30  14
8. Vlašim B⋌ 12  4 1  7 26:55  13
9. Netvořice⋌ 12  3 0  9 33:52   9
10. Vrch. Janovice ⋌ 12  0 0 12  8:120  0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Týnec – Pyšely 4:8, Václavice – Soběhrdy 7:4, Křečovice – Pecerady 6:10.

1. Pyšely⋌ 8 8 0 0 122:22 24
2. Neveklov⋌ 8 7 0 1  93:41 21
3. Soběhrdy⋌ 9 4 2 3  49:47 14
4. Pecerady⋌ 9 3 2 4  42:72 11
5. Křečovice⋌ 9 2 2 5  34:81  8
6. Václavice⋌ 9 2 0 7  34:71  6
7. Týnec⋌ 8 1 0 7  26:66  3

OS mladší žáci B 5 + 1

Dolní Kralovice – Popovice 3:0, hosté se nedostavili, Teplýšovice – Chotýšany 3:7, Mezno – Bystřice 3:5.

1. Bystřice⋌ 9 8 0 1 92:17 24
2. Dolní Kralovice⋌ 8 6 1 1 67:24 19
3. Kondrac⋌ 8 5 0 3 51:45 15
4. Mezno⋌ 9 4 2 3 57:54 14
5. Chotýšany⋌ 9 3 1 5 37:69 10
6. Popovice⋌ 8 1 0 7 26:71  3
7. Teplýšovice⋌ 9 1 0 8 28:78  3

OP starší přípravka 5 + 1

Jankov – Votice 2:16, Vlašim A – Poříčí A 7:5, Olbramovice – Týnec 2:1, Senohraby – Sedlec-Prčice 7:5, Netvořice – Pyšely 4:9.

1. Poříčí A⋌ 13 11 1  1 202:24  34
2. Vlašim A⋌ 12 11 1  0 179:46  34
3. Votice⋌ 13  8 1  4 106:59  25
4. Pyšely⋌ 13  8 0  5  90:90  24
5. Benešov⋌ 12  7 1  4  72:74  22
6. Senohraby⋌ 13  7 0  6  70:116 21
7. Olbramovice⋌ 12  6 2  4  59:66  20
8. Netvořice⋌ 13  4 1  8  69:123 13
9. Jankov⋌ 13  2 1 10  40:98   7
10. Sedlec-Prčice⋌ 13  1 2 10  55:117  5
11. Týnec⋌ 13  0 0 13  32:161  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Ostředek – Lešany 1:6, Nespeky – Neveklov 4:8, Maršovice – Soběhrdy 4:4, Struhařov – Bystřice 3:10, Poříčí B – Krhanice 22:0.

1. Poříčí B⋌ 12 11 1 0 169:27  34
2. Bystřice⋌ 12  9 2 1  99:34  29
3. Neveklov⋌ 12  8 0 4  82:60  24
4. Soběhrdy⋌ 12  7 1 4  71:44  22
5. Struhařov⋌ 12  6 1 5  83:66  19
6. Nespeky⋌ 12  4 0 8  63:70  12
7. Lešany⋌ 12  4 0 8  44:124 12
8. Ostředek⋌ 12  3 0 9  32:74   9
9. Maršovice⋌ 12  2 2 8  25:96   8
10. Krhanice⋌ 12  2 1 9  33:106  7

OS starší přípravky B 5 + 1

Miřetice – Divišov 8:3, Postupice – Křivsoudov 2:8, Zdislavice – Vlašim B 2:3, Ratměřice – Velíš 10:8, Tichonice – Čechtice 5:5.

1. Křivsoudov⋌ 12 11 0  1 127:33  33
2. Miřetice⋌ 12  8 1  3  71:55  25
3. Vlašim B⋌ 12  8 1  3  62:47  25
4. Ratměřice⋌ 12  8 0  4  89:55  24
5. Postupice⋌ 12  7 2  3  58:40  23
6. Velíš⋌ 12  5 2  5  66:49  17
7. Čechtice⋌ 12  4 2  6  52:63  14
8. Tichonice⋌ 12  3 1  8  50:60  10
9. Divišov⋌ 12  1 1 10  34:99   4
10. Zdislavice⋌ 12  0 0 12  13:121  0