III. třída A

Poříčí B – Jírovice 1:5, Olbramovice – Úročnice 2:1, Týnec B – Votice B 8:0, Sedlec-Prčice B – Teplýšovice B 1:3, Netvořice – Krhanice 2:1, Pyšely – Nespeky B 3:0, Bystřice – Václavice 2:2. Předehrávka: Jírovice – Krhanice 3:2.

1. Olbramovice⋌ 24 17 3  4 66:26 54
2. Teplýšovice B⋌ 24 14 5  5 63:35 47
3. Bystřice⋌ 24 12 7  5 56:39 43
4. Jírovice⋌ 25 13 4  8 53:40 43
5. Nespeky B⋌ 24 13 3  8 61:36 42
6. Krhanice⋌ 25 11 4 10 67:60 37
7. Poříčí B⋌ 24 11 3 10 70:63 36
8. Pyšely⋌ 24  9 7  8 49:41 34
9. Úročnice⋌ 24  8 6 10 43:48 30
10. Sedlec-Prčice B⋌ 24  7 5 12 38:51 26
11. Votice B⋌ 24  7 3 14 45:76 24
12. Netvořice⋌ 24  6 4 14 30:61 22
13. Týnec B⋌ 24  6 3 15 42:79 21
14. Václavice⋌ 24  5 3 16 34:62 18

III. třída B

Divišov B – Miličín 5:2, Bílkovice – Blaník Načeradec 1:3, Čechtice – Trhový Štěpánov 2:4, Libež – Kondrac B 0:1, Ratměřice – Myslič 3:4, Nesperská Lhota – Louňovice 3:3, Kamberk – Tichonice 4:0.

1. Trhový Štěpánov⋌ 24 21 3  0 72:12 66
2. Kamberk⋌ 24 16 4  4 80:32 52
3. Tichonice ⋌ 24 16 2  6 79:36 50
4. Divišov B⋌ 24 12 5  7 62:44 41
5. Nesperská Lhota⋌ 24 11 5  8 54:51 38
6. Libež⋌ 24 11 3 10 37:40 36
7. Bílkovice⋌ 24 11 0 13 46:41 33
8. Čechtice⋌ 24 10 2 12 58:57 32
9. Blaník Načeradec⋌ 24 10 1 13 42:56 31
10. Miličín⋌ 24  8 4 12 40:64 28
11. Ratměřice⋌ 24  7 3 14 45:66 24
12. Kondrac B⋌ 24  6 4 14 29:57 22
13. Louňovice⋌ 24  5 4 15 33:58 19
14. Myslič⋌ 24  3 2 19 20:83 11

IV. třída A

Úročnice B – Lešany 7:0, Zaječice – Soběhrdy B 1:7, Jablonná – Křečovice 2:2, Bukovany – Ostředek 1:6, Pecerady – Chocerady B 1:2, Neveklov B – Sokol Přestavlky B 2:1.

1. Čerčany⋌ 22 18 2  2 106:32  56
2. Úročnice B⋌ 22 14 3  5  86:46  45
3. Lešany⋌ 22 14 1  7  71:45  43
4. Pecerady⋌ 22 13 4  5  64:42  43
5. Chocerady B⋌ 23 13 0 10  83:67  39
6. Jablonná⋌ 22 12 1  9  71:61  37
7. Soběhrdy B⋌ 22 11 1 10  50:57  34
8. Ostředek⋌ 23 10 3 10  77:60  33
9. Křečovice⋌ 22  8 4 10  43:52  28
10. Bukovany⋌ 22  5 5 12  37:66  20
11. So. Přestavlky B⋌ 22  5 2 15  42:78  17
12. Neveklov B⋌ 22  4 5 13  26:62  17
13. Zaječice⋌ 22  0 3 19  21:109  3

IV. třída B

Olbramovice B – Drachkov 1:1, Chotýšany B – SK Přestavlky 0:2, Popovice B – Postupice B 3:1, Jankov B – Maršovice B 1:4, Mezno B – Vrchotovy Janovice B 3:2, Budenín – Heřmaničky 4:0.

1. Struhařov B⋌ 22 16 3  3 104:42  51
2. Olbramovice B⋌ 22 14 3  5  92:50  45
3. Drachkov⋌ 22 14 2  6  85:51  44
4. Postupice B⋌ 22 12 3  7  63:55  39
5. Maršovice B⋌ 22 10 4  8  68:55  34
6. Popovice B⋌ 22 11 1 10  57:58  34
7. Jankov B⋌ 22 11 0 11  55:70  33
8. Vr. Janovice B ⋌ 23  9 4 10  51:49  31
9. Budenín⋌ 23  8 6  9  66:70  30
10. Mezno B⋌ 22  9 3 10  52:60  30
11. SK Přestavlky⋌ 22  8 1 13  46:61  25
12. Chotýšany B⋌ 22  5 2 15  43:82  17
13. Heřmaničky⋌ 22  1 0 21  28:107  3

IV. třída C

Vracovice – Keblov 5:10, Čechtice B – Miřetice B 7:0, Trhový Štěpánov B – Radošovice 4:0, Zdislavice B – Křivsoudov B 1:1, Hulice – Kladruby 2:1, Libouň – Dolní Kralovice B 1:4.

1. Trh. Štěpánov B⋌ 22 19 2  1 104:12  59
2. Velíš⋌ 22 16 3  3  67:33  51
3. Radošovice⋌ 22 14 3  5  69:50  45
4. Zdislavice B⋌ 22 12 4  6  75:65  40
5. D. Kralovice B⋌ 22  9 2 11  40:42  29
6. Čechtice B⋌ 22  8 4 10  57:51  28
7. Keblov⋌ 22  9 1 12  66:67  28
8. Křivsoudov B⋌ 22  7 7  8  41:54  28
9. Hulice⋌ 22  7 6  9  47:63  27
10. Miřetice B⋌ 22  8 2 12  73:78  26
11. Vracovice⋌ 22  7 2 13  65:83  23
12. Kladruby⋌ 23  4 6 13  37:74  18
13. Libouň⋌ 23  2 2 19  34:103  8

OP dorost

Bílkovice – Divišov 13:0, Úročnice – Tichonice 13:0, Struhařov – Trhový Štěpánov 2:0.

1. Jankov⋌ 14 11 0  3 63:21  33
2. Bílkovice⋌ 14  9 1  4 47:25  28
3. Úročnice⋌ 14  9 1  4 58:32  28
4. Pravonín⋌ 14  8 1  5 62:38  25
5. Trhový Štěpánov⋌ 14  6 3  5 33:21  21
6. Divišov⋌ 14  5 0  9 47:63  15
7. Struhařov⋌ 14  4 2  8 34:35  14
8. Tichonice⋌ 14  0 0 14  9:118  0

OP starší žáci 7 + 1

Chocerady – Neveklov 7:2, Křivsoudov – Senohraby 8:2, Teplýšovice – Pravonín 1:5, Chotýšany – Týnec 4:5, SK Načeradec – Bílkovice 2:4, Tichonice – Ostředek 3:4, Bystřice – Mezno 9:0.

1. Bystřice⋌ 24 22 0  2 141:27  66
2. Chocerady⋌ 24 20 0  4 145:45  60
3. Pravonín⋌ 24 19 1  4 102:30  58
4. Bílkovice⋌ 24 18 0  6  96:39  54
5. Týnec⋌ 24 15 0  9 119:66  45
6. SK Načeradec⋌ 24 12 1 11  85:81  37
7. Senohraby⋌ 24 12 0 12 105:90  36
8. Tichonice⋌ 24  9 2 13  78:125 29
9. Mezno⋌ 24  8 3 13  93:119 27
10. Neveklov⋌ 24  9 0 15  65:116 27
11. Ostředek⋌ 24  7 1 16  46:90  22
12. Křivsoudov⋌ 24  7 1 16  80:133 22
13. Teplýšovice⋌ 24  4 1 19  57:141 13
14. Chotýšany⋌ 24  1 0 23  43:153  3

OP mladší žáci 7 + 1

Minerva – Bystřice 0:8, Teplýšovice – Trhový Štěpánov 8:1, Sedlec-Prčice – Benešov C 6:3, Jankov – Poříčí 1:3, Nespeky – Vlašim B 2:20, Struhařov – Mezno 3:8.

1. Poříčí⋌ 22 21 1  0 155:27  64
2. Bystřice⋌ 22 19 2  1 123:13  59
3. Vlašim ⋌ 22 18 1  3 225:38  55
4. Teplýšovice⋌ 23 16 0  7  90:68  48
5. Jankov⋌ 22 11 3  8  73:59  36
6. Sedlec-Prčice⋌ 23 10 1 12  67:55  31
7. Mezno⋌ 22 10 1 11  98:114 31
8. Nespeky⋌ 23  9 2 12 104:114 29
9. Trh. Štěpánov⋌ 22  8 2 12  50:77  26
10. Kondrac⋌ 22  8 0 14  57:91  24
11. Benešov C⋌ 23  7 1 15  82:95  22
12. Struhařov⋌ 22  1 0 21  24:182  3
13. Minerva⋌ 23  1 0 22  32:228  3

OS mladší žáci 7 + 1

Vr.Janovice/Votice – Velíš 5:0, Týnec – Miřetice 4:2, Soběhrdy – Křečovice 8:0, Netvořice – Maršovice 14:2, Pecerady – Ostředek 8:1, Lukavec – Václavice 3:2.

1. Netvořice⋌ 22 18 2  2 132:24  56
2. V.Janovice/Votice⋌ 22 18 2  2 102:34  56
3. Olbramovice⋌ 22 15 4  3 106:33  49
4. Soběhrdy⋌ 23 13 4  6  77:33  43
5. Pecerady⋌ 22 12 1  9 104:85  37
6. Týnec⋌ 23 11 2 10  99:55  35
7. Miřetice⋌ 22  9 4  9  59:57  31
8. Václavice⋌ 22  9 1 12  71:67  28
9. Velíš⋌ 22  8 1 13  58:81  25
10. Lukavec⋌ 22  5 4 13  40:109 19
11. Maršovice⋌ 22  5 4 13  44:114 19
12. Křečovice⋌ 22  3 2 17  27:91  11
13. Ostředek⋌ 22  2 1 19  17:153  7