SK Benešov – Sparta Praha B 0:2

Úvod zápasu začal pro benešovské hráče velice slibně, když se řítil Svoboda sám na brankáře, ale ten ho vychytal. Následovaly další příležitosti Balaty a Marušáka. Poté přebrala otěže Sparta, dobře kombinovala, vytvářela si střelecké příležitosti a nakonec dvakrát skórovala i přes dobře bránící domácí.

Po přestávce se hrál více než vyrovnaný duel. Šance se střídaly na obou stranách. Po akci se Svobodou trefil domácí Balata tyč, další rychlý protiútok zakončil Havelka do dobře postaveného gólmana. Sparťanské šance zůstaly také nevyužity, a tak se skóre již neměnilo.

Trenér Benešova Petr Havlíček byl na své ovečky i přes porážku hrdý. „Předvedený výkon kluků mi udělal opravdu radost. Sehrát vyrovnaný zápas s nejbohatším klubem v republice, to vždycky potěší. Navíc tu byli pasáže, kdy jsme byli lepší. Hráli jsme aktivně, nebojácně, důrazně a týmově. Přesvědčili jsme se o tom, že se dá v této soutěži hrát opravdu s každým. Pokud zůstaneme nohama na zemi a dále na sobě pracovat, věřím, že budeme úspěšní.“

Poločas: 0:2.

Benešov: Pechač – D. Jendele (87. Verner), Mařinec, Hroch, F. Jendele – Havelka, Krejza, Keltner, Balata (74. Rezek) – Svoboda (74. Sochor), Marušák (74. Stanka).