DOUBRAVKA – BENEŠOV 4:2

Od úvodního hvizdu se vrhli domácí do ofenzivy, jenže v 5. minutě byli zchlazeni, když bombu Vlasáka jako, když kopne kůň, brankář Špiroch neudržel a míč skončil v síti – 0:1. To však hráče Doubravky nezastavilo v tlaku a již ve 12. minutě vyrovnali, když po rohu neudržel míč nový brankář Benešova Lisa a Ungr pohodlně skóroval. Následně domácí rozpoutali peklo, chybělo jim ale štěstí v zakončení a míč po sóle Likeho (chyba Vernera) vytáhl brankář Lisa na roh. Hosté si oddechli a paradoxně udeřili po krásné akci, když ve 34. minutě únik Vyhlídala po pravé straně v šestnáctce neomylně zakončil tísněný L. Balata z otočky – 1:2.
Domácí se do přestávky sice snažili vyrovnat, ale to se jim povedlo až po hodině hry. Ungr vyrobil ze stále více chybující benešovské obrany, statické panáky, udělal kličku brankáři a poslal míč do sítě. Hosté následně naposledy zahrozili, když Rezkovu ránu bravurně zlikvidoval brankář. A tak v závěru domácí po zásluze brankami Trojance z dorážky vlastní střely a v 82. minutě fofrníkem Ungrem, který přefrčel Rezka, uzavřeli na konečných 4:2.

Branky: 17. a 61. Ungr, 73. Trojanec, 82. Like – 5. Vlasák, 34. L. Balata. ŽK: Hašek (B). Poločas: 1:2. Benešov: Lisa – Vosáhlo, Verner, Vacek, Hašek (46. Kubálek) – Cettl, Vlasák – Přitasil (69. Rezek), Balata, Vyhlídal (63. Horký) – Netolický (75. Straka).

JIŘÍ KONDELÍK