BENEŠOV – KARLOVY VARY 2:0

Od úvodního hvizdu rozhodčího zatlačil Benešov soupeře na jeho polovinu a zdálo se, že je otázkou času, kdy se zatřepetá míč v karlovarské síti. Jenže opak byl pravdou. Domácí se trápili v kombinaci a ohrozit branku Varů, bylo nad jejich síly. A tak jen hlavička Vernera po rohu zahřála hostujícího gólmana. Přesto se bohové asi nad benešovskými hráči slitovali a seslali jim ve 44. minutě trestný kop na hranici šestnáctky po faulu na Vlasáka. K míči se postavil Cettl a rozvlnil síť.
V úvodu druhého poločasu se prokličkoval karlovarskou obranou Přitasil, ale v koncovce byl zbrklý. V 57. minutě vytvořili domácí pěknou akci, jenže míč po ose Přitasil – L. Balata zakončil Netolický „malou domů", která nemohla brankáře hostů vylekat. A tak se hosté začali více osmělovat a přibývaly nebezpečné situace před benešovskou brankou. Ty obrana dokázala, v čele s kapitánem Vernerem, uhasit a jeden jeho odkop dokonce „vysklil" okno do šaten.
V 87. minutě vyslal trenér Matoušek útočníka Breburdu na hřiště se slovy: „Pavle, dneska ho určitě dáš!" a on po chvíli poslechl. Balata mu naservíroval míč, a vzrůstem malý hráč, po zemi placírkou překonal brankáře Povinského.

Branky: 44. Cettl, 89. Breburda. Poločas: 1:0. Benešov: Kondelík – Kubálek, Verner, Vyhlídal, Rezek – Cettl, L. Balata, Vlasák – Přitasil (76. Korynta), Vosáhlo (57. Hašek) – Netolický (87. Breburda). Trenér: Luděk Matoušek.