MOST – BENEŠOV 2:1 PK

V prvním poločase se hosté nestačili divit. Domácí je zamkli na jejich polovině a neustále atakovali obranu s brankářem Kondelíkem. Benešov tak jen s velkými obtížemi a zákroky brankáře odolával až do 36. minuty. To Schön po dlouhém centru přesprintoval stopera Jírů, zasekl míč a zpětnou přihrávkou našel Weickerta, který se nemýlil – 1:0.

Na druhé straně se do té doby brankář Stanko nudil. Jenže chvíli po gólu, byli asi domácí v euforii a hosté je z první akce ztrestali. Balata s Vlasákem si zakombinovali a druhý jmenovaný vyrovnal. Vzápětí zase „hořelo" před benešovskou svatyní, ale Kondelík dvakrát parádně zasáhl.

Po změně stran se hosté vzpamatovali a hru vyrovnali. Hodně tomu napomohl rychlík Breburda, který rozpohyboval hru a dokonce mohl v 80. minutě po přihrávce Cettla rozhodnout, ale rozvlnil jen boční síť. Chvíli předtím mohl skórovat i Vlasák, když sice šajtlí poslal míč okolo gólmana, ale balón skončil těsně vedle branky.

Za stavu 1:1 tak přišly na řadu penalty a ty se benešovským hráčům vůbec nepovedly. Vacek pálil nad branku, Vlasáka a Peštu vychytal gólman, kterého překonali jen Vosáhlo a Jírů. Jedna chycená penalta brankáře hostů Kondelíka byla málo, a tak se z bonusového bodu radovali, asi po zásluze, Mostečtí.

Branky: 36. Weickert – 38. Vlasák. Rozhodčí: Baum. ŽK: 1:1. Poločas: 1:1.

Benešov: Kondelík – Pešta, Jírů, Vacek, Vosáhlo – Cettl, Hašek (46. Breburda) – Přitasil (87. Maršoun), Balata (77. Konopiský), Vlasák – Svoboda.

JIŘÍ KONDELÍK