BENEŠOV – SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:2   

První poločas skončil bez branek, ale blíže k vedení měli domácí, ale Keltner po kombinaci se Skopcem nestačil zblízka přehodit gólmana a Skopec po centru Keltnera z několika metrů branku přestřelil.

Druhý poločas začali lépe hosté, ale bez gólové šance. Naopak domácí šli po rohu Keltnera a voleji Skopce do vedení. Následně Filip Jendele poslal dlouhý míč do vápna, jeho dvojče Dominik našel ještě Svobodu, který hlavou zvýšil na 2:0.

Hosté se ale probudili, vytvořili tlak, který přetavili v gól po skrumáži. Když už se zdálo, že domácí vedení udrží, přišla v předposlední minutě kolmice za obranu a útočník obešel i Holadu – 2:2. Domácí mohli těsně před závěrečným hvizdem docílit výhry, ale pokus Mařince obrana zblokovala a Krejza napálil břevno odkryté branky.

Trenér Benešova Miloslav Brožek byl po zápase smutný, ale hráče nehanil. „Kluci odehráli velmi dobré utkání, bojovné, taktické a chybělo velmi málo a soupeře jsme přetlačili. Chybělo nám ale trochu štěstí a také zkušeností z podobných těžkých zápasů a vypjatých situací. S remízou nemůžeme být spokojeni, ale za přístup hráče mohu jen pochválit.“

Branky Benešova: Skopec, Svoboda. Poločas: 0:0. Benešov: Holada – Hroch, Mařinec, Svoboda, F. Jendele – M. Balík (60. P. Balík), Skopec, Krejza, Keltner, Balata (75. Rezek) – D. Jendele (83. Marek Chrpa).