Sedlec–Prčice – Chocerady 4:0

Zápas začal opatrně na obou stranách. V 27. minutě zahrály hosté rukou v pokutovém území a Růzha penaltu nekompromisně proměnil. Domácí převzali iniciativu a do konce zápasu byli jasně lepší. Ve 41. minutě obral na polovině hřiště M. Davídek obránce hostů a po sóle zamířil přesně k tyči – 2:0.
Ihned po přestávce prošel středem hřiště Růzha, naservíroval míč M. Davídkovi, který se prosmýkl mezi obránci a zvýšil na 3:0. Oba hráči si situaci zopakovali po hodině hry, kdy z levé strany M. Davídek nahrál Růzhovi, a ten upravil skóre na konečných 4:0. Do konce zápasu měli domácí ještě minimálně čtyři gólové šance, které však už nedokázali proměnit.

Kouč Sedlce–Prčice Miroslav Rybka byl po zápase s výhrou spokojený, ale podivoval se nad výkonem Chocerad. „Utkání byla jasně v naší režii a mám takový dojem, že podle výkonu, který u nás Chocerady podaly, budou mít problémy se záchranou. Půlhodiny byl zápas vyrovnaný, ale po gólu byl rozdíl na hřišti velký. Vypracovali jsme si řadu šancí, vstřelili sice čtyři góly, ale mohli jsme jich dát deset. Chocerady byly nejslabším soupeřem, s kterým jsme na jaře hráli a velmi mě zklamaly, protože byli bez útočné síly a naší obranu pořádně neprověřili.“

Trenér Chocerad Daniel Brožek byl po zápase otrávený z výkonu svých oveček: „Od úvodních minut jsme chtěli držet míč vzadu, využít velkého hřiště, nechat hrát domácí do plné obrany a útočit z brejků. Do šancí jsme se dostali, ale už víc jak pět kol nedáme nic. Hrajeme bez zájmu, nasazení, začínáme až když prohráváme. Opět jsme zůstali v kabině o přestávce déle a dostali jsme na tři nula, to už si každé mužstvo pohlídá. Musíme si s klukama sednout, najít východisko. Věřím všem, ale bude to náročný. Důležitý je, aby chtěli všichni, jsme na dně a teď se ukáže charakter hráčů a jejich srdíčko k fotbalu.“

Branky: 27. (z PK) a 60. Růzha, 41. a 46. M. Davídek. Poločas: 2:0.

Sokol Sedlec-Prčice: J. Ryšavý – Hedvik, Sedláček, Polidar, T. Pištěk – Nádvorník, Zd. Pištěk, Bouška, Müller – M. Davídek, Růzha. Střídali: Mára, Hanibal, Kobliha.

SK Chocerady: Holub - Bürgel, Vycpálek, Brožek, Douda - Vondrák, Říčař, Janovský, Mařinec - Kůdela, Šmejkal (70. Soukup).