Maršovice – Nespeky 4:1


V nervózním utkání měli první dvě velké šance hostující Kalenda a Kadeřábek, ale branku netrefili. Skóre tak otevřeli domácí, když unikajícího Drába sestřelil brankář Hubička a Bartoš se z penalty nemýlil. Hosté poté zahrozili ze tří trestných kopů, ale bez gólového efektu. Těsně před odchodem do kabin připravil Dráb druhý gól R. Haškovi.

Na začátku druhé půle chyboval nespecký obránce, když nechával míč do autu, který ale vybojoval Dráb a naservíroval ho R. Haškovi, který potřetí rozvlnil nespeckou síť. Poté se osmělili hosté a T. Rosenvald vyzkoušel hlavou kvality Kubáska. O chvíli později si Pauer obhodil obránce a zvýšil již na 4:0. Vzápětí se ale dočkali i hosté, když T. Rosenvald propálil vybíhajícího Kubáska.


„V první půli jsme hráli strašně nervózně a bylo vidět, že nám jde o hodně. Naopak soupeř, kterému již o nic nešlo, hrál uvolněněji. Jenže branky jsme tentokrát stříleli my. Ve druhé půli již tempo hry upadlo, hosté se smířili s porážkou a již tolik nehrozili. Zápas až tak kvalitní nebyl, ale máme tři body, což je rozhodující,“ měl radost maršovický hrající lodivod Michal Hašek.


„Náš výkon nebyl optimální. Jak jsme začali zápas, tak jsme měli pokračovat. Bohužel jsme dostali do poločasu dvě branky a už jsme se nevzpamatovali. Jsem tentokrát zklamaný s hrou mužstva. Na obhajobu bych chtěl říci, že jsme bohužel museli hrát bez pěti zraněných hráčů. Mužstvo se nám začíná sypat a už se těšíme na konec soutěže. Nejvíc nám chyběl brankář Donát, který chytá celé jaro výborně. Přesto si Maršovice výhru zasloužily,“ pochválil soupeře kouč Nespek Petr Novotný.


Branky: R. Hašek 2, Bartoš (z PK), Pauer – T. Rosenvald. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1/2. Diváci: 80. Poločas: 2:0.

Sokol Maršovice: Kubásek - Řezníček, M. Hašek, Pauer, T. Procházka - Zderadička, Hlaváč, Bartoš, Šach (60. St. Šetina) - Dráb (70. Rezek), R. Hašek (87. M. Procházka).

Sokol Nespeky: Hubička – Kořínek, Nachtman, Pavlík, Presl (70. M. Rosenvald) – T. Rosenvald, Burián, Myslivec, V. Kulhavý (46. Čáp) – Kalenda, Kadeřábek.