Kondrac - Teplýšovice 0:4

V okresním derby potvrdily Teplýšovice svoji kvalitu a trápící se Kondraci vstřelily čtyři góly. První poločas byl vyrovnaný a moc šancí nepřinesl. Jen Chomát neproměnil sólo. Až v závěru poločasu se nejprve domácí dožadovali pokutového kopu, který se však kopal za ruku J. Sedláčka ve 42. minutě na druhé straně a Starosta se nemýlil – 0:1.


Po přestávce hosté chytře vyčkávali a domácí se tlačili do útoku, ale P. Sedláček nejprve přestřelil branku a podruhé mířil do míst, kde stál Fajfrlík. Stejně dopadl i osamocený M. Kubín. Na druhé straně pálil Vaňous „z první nad“. V 65. minutě zakončil brejk hlavou Starosta a od té doby bylo na hřišti jen jedno mužstvo – Teplýšovice, které přidaly ještě dva góly. Nejprve zakončil Škvor únik Kukače a účet zápasu uzavřel Nerad z trestného kopu přes zeď.


„S kvalitním soupeřem kluci dřeli, ale na body to bohužel nestačilo. Výsledek je pro nás velice krutý, neboť hra byla vyrovnaná a měli jsme i více šancí než soupeř. Fotbal se však hraje na góly a v zakončení byli hosté výrazně lepší, takže zvítězili zaslouženě. Nejsme v dobré situaci, máme spoustu zraněných a musíme podzimní sezonu nějak dohrát,“ zhodnotil utkání rozčarovaný kouč Kondrace Jiří Janouš starší.


„Hrajeme dobře již pátý zápas za sebou, ale teď jsme dali i góly, i když z menšího tlaku než předtím. Pomohl nám první gól do přestávky. Po druhé brance domácí odešli a byla to již jen hra kočky s myší. Kvalitně nám zachytal gólman Fajfrlík, a i když měl angínu, tak domácí pološance a střely v pohodě zvládnul. Výborný výkon podal Honza Kukač, který v zápase nad všemi vyčníval,“ uvedl po zápase spokojený lodivod Teplýšovic Jan Mičík.


Branky: Starosta 2 (1 x z PK), Škvor, Nerad. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 3/1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sokol Kondrac: Kuklík – Růžička, Mleziva, Volšický, T. Kubín – J. Sedláček (46. M. Kašpar), Linhart, M. Kubín, Nedvěd (55. Vokál) – Vítovský, P. Sedláček.

Sokol Teplýšovice: Fajfrlík - Drahota, Škvor, Chomát, Ottl - Podhorský (70. L. Dřízal), Nerad, Kukač, Starosta (90. Král) - Doležal, Vaňous (68. Mládek).