S. Nespeky – S. Teplýšovice 1:1

V derby začali lépe hosté, kteří získali v prvních minutách mírnou převahu. Přesto se ve 14. minutě domácí zlobili na rozhodčího, protože chtěli penaltu za ruku hostí. Ve 22. minutě se ocitl T. Rosenvald sám před teplýšovickým gólmanem Fajfrlíkem, který ale byl v souboji úspěšnější. Ve 25. minutě T. Rosenvald zatřásl břevnem hostující branky. O chvíli později zahrozil na druhé straně Podhorský, který však sám před Králíčkem netrefil branku. Po půlhodině hry měli hosté největší šanci poločasu, kdy dalekonosnou střelu podpořenou větrem vyrazil Králíček před sebe a osamocený Podhorský trefil z malého vápna břevno nespecké svatyně. Ve 40. minutě byl v domácí šestnáctce faulován hostující hráč a Ottl z penalty dostal Teplýšovice do vedení.

Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, získali velkou územní převahu, ale šance Chytry, Chába a Kadeřábka se neujaly. V 62. minutě se již domácí radovali, když centr T. Rosenvalda přetavil v gól Kadeřábek. Hosté byli pod velkým tlakem, ale domácí měli vychýlenou mušku. Když už Fajfrlíka překonal Kadlec, skončil míč na tyči. Teplýšovičtí měli ve druhém poločase jen jednu větší šanci, ale Ottlův trestný kop Králíček bravurně zlikvidoval.

„Vzhledem k tomu, že jsme doma již nějaké body ztratili, tak je bod pro nás málo. Soupeř nepřijel jen bránit, byl v prvním poločase aktivní, vytvořil si pár šancí a nastřelil břevno. To jsme ale trefili i my. Těsně před koncem poločasu jsme dostali gól z penalty. Ve druhé půli jsme byli aktivní, hosté se moc na naši polovinu nedostávali a až na trestný kop si žádnou gólovou šanci nevytvořili. My jsme měli naopak příležitostí víc. Stačili jsme ale jen vyrovnat po pěkné akci Tomáše Rosenvalda a zakončení Kadeřábka. Z dalších střel na bránu jsme nastřelili pouze tyč. S bodem nejsem spokojený, protože druhá půlka byla od nás moc dobře sehraná a zasloužili jsme si proměnit víc šancí v góly,“ bral kormidelník Nespek Jaroslav Myslivec remízu jako ztrátu dvou bodů.

„V první půli jsme měli více ze hry my. Druhá půle byla tragická z obou stran. Remíza je naprosto zasloužená, i když si osobně myslím, že bychom s takovýmto soupeřem měli vyhrát,“ měl trenér Teplýšovic Jan Mičík na vývoj zápasu jiný názor.

Branky: 62. Kadeřábek - 40. Ottl (z PK). Rozhodčí: M. Macháček. ŽK: Chytra, Kadeřábek, Cháb, T. Rosenvald – Nerad. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

Sokol Nespeky: Králíček - Kumpošt, M. Rosenvald, Pavlík, Šindelář – Kadeřábek (65. Maršoun), Chytra, Presl, Cháb – T. Rosenvald, Kadlec.

Sokol Teplýšovice: Fajfrlík – Drahota, Chomát, St. Škvor, Ottl – L. Tůma, Zelenka (63. Vaňous), Nerad, L. Dřízal (55. Mládek) – Podhorský, Doležal.