Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Přestřelka skončila smírem

Nespeky/ Generálku na mistrovské zápasy sehrála mužstva, která proti sobě budou nastupovat i v novém ročníku I. B třídy – Sokol Nespeky a nováček Sokol Maršovice. V útočně laděném utkání padlo osm branek, stejně na obou stranách.

19.8.2008

Miroslav Pavlík (vpravo) proměnil penaltu.Foto: Ilustrační foto: Deník/Pavel Šimáček

Sokol Nespeky – Sokol Maršovice 4:4

V gólové přestřelce byli v prvním poločase aktivnější domácí. Skóre otevřel Pavlík z penalty a druhý gól přidal Cháb. Maršovice snížily Bartošem po centru S. Šetiny. Poločasový stav uzavřel domácí T. Rosenvald.
Po přestávce přidali hosté na tempu a T. Procházka po trestném kopu R. Haška vsítil druhý gól Maršovic. Na ten ale zareagoval nestárnoucí Maršoun a opět dostal domácí do dvoubrankového vedení. Hosté nerezignovali a dočkali se vyrovnání. Nejprve zakončil R. Hašek souhru M. Haška s Drábem a na konečných 4:4 upravil T. Procházka po rohu R. Haška.

„První půle byla z naší strany špatná, hlavně v úvodu jsme měli problémy s pohybem domácích hráčů a po hrubých chybách jsme zaslouženě prohrávali. Po přestávce jsme se naopak zlepšili, dokázali si lépe přihrát a místy předváděli pohledný fotbal,“ zhodnotil zápas trenér Maršovic Michal Hašek.

Branky: Pavlík (z PK), Cháb, T. Rosenvald, Maršoun – T. Procházka 2, Bartoš, R. Hašek. Rozhodčí: Mikolášek. Poločas: 3:1.

Sokol Nespeky: Králíček – Uher, Kumpošt, Pavlík, Štulík – Presl, Kalenda, Cháb, Čáp – T. Rosenvald, Maršoun. Střídali: Hrtánek, Kořínek.

Sokol Maršovice: Kubásek (46. M. Procházka) – Řezníček, M. Hašek, T. Procházka, Hampešt – S. Šetina, R. Hašek, Hlaváč, Zderadička – Dráb, Bartoš.

19.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
V rámci oslav vlašimské Farní charity vystoupil ve Vlašimi Spirituál Kvintet.
18

OBRAZEM: Spirituál Kvintet vystoupil ve Vlašimi k poctě Farní charity

S Deníkem za zábavou. Kam vyrazíte?

KRIMI MIX: Osmatřicetiletý muž zmizel, objevil se za 3 dny

Benešovsko - Přečtěte si krimi zprávy z regionu.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Pro Jakuba Pustinu je Vlašim srdeční záležitost

Vlašim – Vlašimský zámek bude ve čtvrtek 19. října patřit opernímu zpěvu. Od 19 hodin zde vystoupí pěvec Jakub Pustina a vítězové Mezinárodní pěvecké soutěže v operním zpěvu Jihlava 2017. Kromě Vlašimi budou mít podobnou příležitost už jen posluchači v Pelhřimově, Kuřimi, Dolní Cerekvi a Kraslicích.