KONDRAC –  ZDISLAVICE     1:1

Na okresní derby do Kondrace se přišla podívat krásná návštěva, která viděla zajímavý  fotbal. Přestože padly jen dvě branky, diváci se rozhodně nenudili a viděli spoustu zahozených šancí.

Začátek utkání vyšel hostům, kteří měli míč častěji na kopačkách, pozornost Císaře vyzkoušel Filip a další střela šla nad. Na druhé straně skončila křížná rána Přitasila těsně vedle a Vítovský zkoušel z otočky překonat Klenota dalekonosnou střelou.

V 29. minutě šli do vedení Zdislavičtí. Bouček zatáhl po levé straně balón, přihrál Filipovi, který umístěnou střelou nedal Císařovi šanci. O chvíli později měl vyloženou šanci ještě na podzim Kondracký Kašpar, ale „svůj" tým nepotrestal. Těsně před pauzou mohl vyrovnat po závaru Sedláček, ale jeho střela přes hlavu jen těsně minula tyč.

Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a agresivitou přišpendlili hosty natrvalo k jejich pokutovému území. V 53. minutě připravil Přitasil individuální akcí vyrovnávací branku pro Sedláčka a zdálo se, že domácí strhnout vítězství na svou stranu. Jenže mohlo udeřit na druhé straně, ale Kašpar z voleje přestřelil. Poté již následovaly velké šance Kondrace – Linhart z trestného kopu těsně minul, Přitasil z úhlu pálil nad, Pavlíček křížnou střelou zamířil vedle a následně po sóle do Klenota, který v samotném závěru zázračně vytěsnil i hlavičku T. Kubína. A tak si soupeři nakonec rozdělili po bodu.

Branky: 53. Sedláček – 29. Filip. Rozhodčí: Borek. ČK: 86. Doležal (Z). Diváci: 250. Poločas: 0:1.

Kondrac: Císař – Pohorský, Linhart, M. Kubín, T. Kubín – Šanda (54. Houdek), Pavelka, Müller (46. Pavlíček), Přitasil – Vítovský, Sedláček.

Zdislavice:  Klenot – Páv, T. Bouček, T. Naňák, Vopěnka –  Pecháček, Doležal,  Kubálek, D. Jankovský (70. P. Bouček) – Kašpar, Filip.

JIŘÍ JANOUŠ

Hodnocení trenérů najdete v úterním vydání Benešovského deníku.