UHL. JANOVICE – SEDLEC-PRČICE 2:2

Na těžkém a podmáčeném hřišti lídra tabulky se snažili být hosté v prvním poločase aktivní. Jenže byli to domácí, kteří se dostali do vedení po čtvrthodině, když se Randlíszek opřel do odraženého míče, jenž skončil následně v síti. Avšak hosté mají ve svém středu kanonýra Davídka, který ve 36. minutě srovnal skóre z penalty. Když už se oba týmy chystaly na přestávkové menu, tak znovu udeřili domácí, kteří do důrazu Jelínka v šestnáctce tak šli do kabin z vesela.

Po změně stran měli více ze hry Uhlířskojanovičtí, ale těsné vedení nenavýšili. A tak přišla chvíle snipera Davídka, jenž pět minut před koncem srovnal stav na 2:2, který nezměnila ani šance hostů v závěru.

Branky: 15. Randlíszek, 44. Jelínek – 36. a 85. Davídek. Rozhodčí: Hanák. ŽK: 3:2. Poločas: 2:1.

Sedlec-Prčice: Ryšavý – Prchlík, Sedláček, L. Pištěk, T. Pištěk, Jelen, Raček, Hájek, Davídek, Mára, Kotva.