ÚJEZD PRAHA – SEDLEC-PRČICE 2:4

Vstup do zápasu měli lepší domácí a po čtvrthodině vedli 2:0. Nejprve se trefili z penalty po faulu Boušky a následně využili po brejku a hlavičkou zaváhání Máry a po rychlém brejku. Hosté se oklepali a kanonýr Davídek snížil. Poté se hra přiostřila se spoustou osobních soubojů. Pět minut před koncem poločasu zakončil svým druhým gólem Davídek centr Růzhy.

Po změně stran se hrála vyrovnaná partie, ale branky již stříleli jen hosté. Nejprve Kobliha po přihrávce Davídka strhl vedení na stranu Sedlce-Prčice, které potvrdil hlavičkou Davídek po rohu Marcela Nouska.

„Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a jsem rád, že pomohli v brance sedmnáctiletému benjamínkovi Dřevojanovi," měl radost po utkání vedoucí mužstva Sedlce-Prčice Karel Pištěk, jenž v týmu postrádal zraněné nebo pracovně zaneprázdněné Jelena, Ryšavého a Milana Nouska.

Branky Sedlce-Prčice: Davídek 3, Kobliha. Poločas: 2:2.

Sedlec-Prčice: Dřevojan – Prchlík, Sedláček, Hedvik, Pištěk, Bouška, Kotva, Mára, Růzha, Davídek, Marcel Nousek. Střídali: Kobliha, Raček, Kabíček, Seidel, Trnobranský.