VYBRAT REGION
Zavřít mapu

David Sysel za stý gól béčka Struhařova v sezoně vysázel na stůl sto rumů

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

31.5.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Martin Procházka

III. třída A

Václavice – Poříčí B 3:4, Votice B – Olbramovice 0:3, Teplýšovice B – Týnec B 8:0, Krhanice – Sedlec-Prčice B 2:1, Nespeky B – Netvořice 3:0, Jírovice – Pyšely 3:1, Úročnice – Bystřice 4:1.

1. Olbramovice⋌ 23 16 3  4 64:25 51
2. Teplýšovice B⋌ 23 13 5  5 60:34 44
3. Nespeky B⋌ 23 13 3  7 61:33 42
4. Bystřice⋌ 23 12 6  5 54:37 42
5. Krhanice⋌ 23 11 4  8 64:55 37
6. Jírovice⋌ 23 11 4  8 45:37 37
7. Poříčí B⋌ 23 11 3  9 69:58 36
8. Pyšely⋌ 23  8 7  8 46:41 31
9. Úročnice⋌ 23  8 6  9 42:46 30
10. Sedlec-Prčice B⋌ 23  7 5 11 37:48 26
11. Votice B⋌ 23  7 3 13 45:68 24
12. Netvořice⋌ 23  5 4 14 28:60 19
13. Týnec B⋌ 23  5 3 15 34:79 18
14. Václavice⋌ 23  5 2 16 32:60 17

III. třída B

Tichonice – Divišov B 5:3, Trhový Štěpánov – Bílkovice 1:0, Kondrac B – Čechtice 5:2, Myslič – Libež 1:3, Louňovice – Ratměřice 2:2, Miličín – Nesperská Lhota 2:0, Blaník Načeradec – Kamberk 2:2.

1. Trhový Štěpánov⋌ 23 20 3  0 68:10 63
2. Tichonice ⋌ 23 16 2  5 79:32 50
3. Kamberk⋌ 23 15 4  4 76:32 49
4. Divišov B⋌ 23 11 5  7 57:42 38
5. Nesperská Lhota⋌ 23 11 4  8 51:48 37
6. Libež⋌ 23 11 3  9 37:39 36
7. Bílkovice⋌ 23 11 0 12 45:38 33
8. Čechtice⋌ 23 10 2 11 56:53 32
9. Blaník Načeradec⋌ 23  9 1 13 39:55 28
10. Miličín⋌ 23  8 4 11 38:59 28
11. Ratměřice⋌ 23  7 3 13 42:62 24
12. Kondrac B⋌ 23  5 4 14 28:57 19
13. Louňovice⋌ 23  5 3 15 30:55 18
14. Myslič⋌ 23  2 2 19 16:80  8

IV. třída A

Sokol Přestavlky B – Čerčany 3:4, Soběhrdy B – Lešany 2:0, Křečovice – Zaječice 3:0, Ostředek – Jablonná 4:2, Chocerady B – Bukovany 4:0, Úročnice B – Neveklov B 8:3.

1. Čerčany⋌ 22 18 2  2 106:32  56
2. Lešany⋌ 21 14 1  6  71:38  43
3. Pecerady⋌ 21 13 4  4  63:40  43
4. Úročnice B⋌ 21 13 3  5  79:46  42
5. Chocerady B⋌ 22 12 0 10  81:66  36
6. Jablonná⋌ 21 12 0  9  69:59  36
7. Soběhrdy B⋌ 21 10 1 10  43:56  31
8. Ostředek⋌ 22  9 3 10  71:59  30
9. Křečovice⋌ 21  8 3 10  41:50  27
10. Bukovany⋌ 21  5 5 11  36:60  20
11. So. Přestavlky B⋌ 21  5 2 14  41:76  17
12. Neveklov B⋌ 21  3 5 13  24:61  14
13. Zaječice⋌ 21  0 3 18  20:102  3

IV. třída B

SK Přestavlky – Olbramovice B 1:3, Postupice B – Chotýšany B 4:2, Maršovice B – Popovice B 1:4, Struhařov B – Mezno B 5:5, Drachkov – Budenín 5:2.

1. Struhařov B⋌ 22 16 3  3 104:42  51
2. Olbramovice B⋌ 21 14 2  5  91:49  44
3. Drachkov⋌ 21 14 1  6  84:50  43
4. Postupice B⋌ 21 12 3  6  62:52  39
5. Maršovice B⋌ 21  9 4  8  64:54  31
6. Vr. Janovice B ⋌ 21  9 4  8  49:41  31
7. Popovice B⋌ 21 10 1 10  54:57  31
8. Jankov B⋌ 20 10 0 10  49:66  30
9. Budenín⋌ 22  7 6  9  62:70  27
10. Mezno B⋌ 21  8 3 10  49:58  27
11. SK Přestavlky⋌ 21  7 1 13  44:61  22
12. Chotýšany B⋌ 21  5 2 14  43:80  17
13. Heřmaničky⋌ 21  1 0 20  28:103  3

IV. třída C

Miřetice B – Vracovice 5:4, Radošovice – Čechtice B 1:0, Křivsoudov B – Trhový Štěpánov B 2:8, Kladruby – Zdislavice B 1:4, Velíš – Hulice 4:1, Keblov – Libouň 5:2.

1. Trh. Štěpánov B⋌ 21 18 2  1 100:12 56
2. Velíš⋌ 22 16 3  3  67:33 51
3. Radošovice⋌ 21 14 3  4  69:46 45
4. Zdislavice B⋌ 21 12 3  6  74:64 39
5. Křivsoudov B⋌ 21  7 6  8  40:53 27
6. Miřetice B⋌ 21  8 2 11  73:71 26
7. Dolní Kralovice B⋌ 21  8 2 11  36:41 26
8. Čechtice B⋌ 21  7 4 10  50:51 25
9. Keblov⋌ 21  8 1 12  56:62 25
10. Hulice⋌ 21  6 6  9  45:62 24
11. Vracovice⋌ 21  7 2 12  60:73 23
12. Kladruby⋌ 22  4 6 12  36:72 18
13. Libouň⋌ 22  2 2 18  33:99  8

OP dorost

Úročnice – Jankov 4:0, Trhový Štěpánov -Tichonice 7:2, Bílkovice-Struhařov 4:0.

1. Jankov⋌ 14 11 0  3 63:21  33
2. Pravonín⋌ 14  8 1  5 62:38  25
3. Bílkovice⋌ 13  8 1  4 34:25  25
4. Úročnice⋌ 13  8 1  4 45:32  25
5. Trhový Štěpánov⋌ 13  6 3  4 33:19  21
6. Divišov⋌ 13  5 0  8 47:50  15
7. Struhařov⋌ 13  3 2  8 32:35  11
8. Tichonice⋌ 13  0 0 13  9:105  0

OP starší žáci 7 + 1

Mezno – Chocerady 0:9, Pravonín – Křivsoudov 15:1, Týnec – Teplýšovice 15:1, Bílkovice – Chotýšany 10:0, Ostředek – SK Načeradec 1:7, Neveklov – Tichonice 0:1, Senohraby – Bystřice 1:2.

1. Bystřice⋌ 23 21 0  2 132:27  63
2. Chocerady⋌ 23 19 0  4 138:43  57
3. Pravonín⋌ 23 18 1  4  97:29  55
4. Bílkovice⋌ 23 17 0  6  92:37  51
5. Týnec⋌ 23 14 0  9 114:62  42
6. SK Načeradec⋌ 23 12 1 10  83:77  37
7. Senohraby⋌ 23 12 0 11 103:82  36
8. Tichonice⋌ 23  9 2 12  75:121 29
9. Mezno⋌ 23  8 3 12  93:110 27
10. Neveklov⋌ 23  9 0 14  63:109 27
11. Ostředek⋌ 23  6 1 16  42:87  19
12. Křivsoudov⋌ 23  6 1 16  72:131 19
13. Teplýšovice⋌ 23  4 1 18  56:136 13
14. Chotýšany⋌ 23  1 0 22  39:148  3

OP mladší žáci 7 + 1

Mezno – Minerva 7:0, Trhový Štěpánov – Kondrac 1:0, Benešov C – Teplýšovice 2:3, Poříčí – Sedlec-Prčice 6:2, Vlašim B – Jankov 11:1, Bystřice – Nespeky 10:1.

1. Poříčí⋌ 21 20 1  0 152:26  61
2. Bystřice⋌ 20 17 2  1 109:13  53
3. Vlašim ⋌ 21 17 1  3 205:36  52
4. Teplýšovice⋌ 21 14 0  7  79:65  42
5. Jankov⋌ 20 11 3  6  71:52  36
6. Nespeky⋌ 21  8 2 11  81:92  26
7. Trh. Štěpánov⋌ 20  8 2 10  49:63  26
8. Sedlec-Prčice⋌ 21  8 1 12  52:52  25
9. Mezno⋌ 20  8 1 11  86:110 25
10. Kondrac⋌ 21  8 0 13  55:88  24
11. Benešov C⋌ 22  7 1 14  79:89  22
12. Struhařov⋌ 20  1 0 19  21:165  3
13. Minerva⋌ 20  0 0 20   9:197  0

OS mladší žáci 5 + 1

Václavice – Vr.Janovice/Votice 3:4, Miřetice – Olbramovice 2:3, Křečovice – Týnec 0:8, Maršovice – Soběhrdy 0:6, Ostředek – Netvořice 1:15, Velíš – Pecerady 6:0.

1. Netvořice⋌ 21 17 2  2 118:22  53
2. V.Janovice/Votice⋌ 21 17 2  2  97:34  53
3. Olbramovice⋌ 22 15 4  3 106:33  49
4. Soběhrdy⋌ 22 12 4  6  69:33  40
5. Pecerady⋌ 21 11 1  9  96:84  34
6. Týnec⋌ 22 10 2 10  95:53  32
7. Miřetice⋌ 21  9 4  8  57:53  31
8. Václavice⋌ 21  9 1 11  69:64  28
9. Velíš⋌ 21  8 1 12  58:76  25
10. Maršovice⋌ 21  5 4 12  42:100 19
11. Lukavec⋌ 21  4 4 13  37:107 16
12. Křečovice⋌ 21  3 2 16  27:83  11
13. Ostředek⋌ 21  2 1 18  16:145  7

Autor: Pavel Šimáček

31.5.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Braný vymazal Koštíře a Nespeky přivezly domů tři body

FNL: Vlašim - Táborsko 2:2.
7

Nádvorník loupil ve Vlašimi

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Velké Přílepy – Nechceme, nechceme. Shodné odpovědi poskytli svým radnicím obyvatelé dvou obcí v blízkosti metropole, kteří v referendech se závazným výsledkem konaných souběžně s parlamentárními volbami dostali příležitost vyjádřit se k zamýšleným stavebním záměrům. A nezůstalo to bez ohlasu, který ještě může mít dohru.

KRÁTCE: Ve volební místnosti viděla policistu poprvé

Benešovsko - Přinášíme vám postřehy z voleb v regionu.

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Při střetu pěti aut na dálnici se zranilo dítě

Benešovsko - Nehoda pěti osobních aut zkomplikovala dopravu na dálnici D1 v neděli 22. října kolem 14. hodiny. Na 34. kilometru ve směru na Prahu zůstal pojízdný jen jeden jízdní pruh, na místě zasahovali všechny složky záchranného systému.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení