STARŠÍ DOROST

Petr Stanka, trenér Benešova (Nymburk – Benešov 1:4): „I přestože nebyl zápas příliš fotbalově pohledný a naše hra občas kostrbatá, je nutno vidět obrovskou bojovnost a nasazení našich hráčů. Všichni kluci zaslouží pochvalu, protože i přes nepříznivý začátek, dokázali bojovností a zápalem do hry zápas otočit."

Miroslav Jelínek, trenér Vlašimi (Vlašim – Beroun 6:1): „ „Jsem spokojený jen s prvním poločasem. To se kluci prezentovali velmi dobrým výkonem, předváděli pohledné akce a vytvořili si i spoustu brankových příležitostí. Čtyři branky byly pro hosty ještě hodně milosrdné. Ovšem z přístupu v druhém poločase jsem hodně zklamaný. Místo abychom soupeře dorazili, tak ho svojí laxností vrátíme zpátky do hry. Kluci si musí uvědomit, že fotbal se hraje devadesát minut, protože příště nám jen poločas nemusí stačit. A to nás čeká kvalitnější mužstvo než byli mladí hráči Berouna (ročník 96)."

MLADŠÍ DOROST

Jan Křemen, trenér Benešova (Nymburk – Benešov 0:9): „Naše výhra byla jednoznačná a kluci si zastříleli. Domácí se ještě v prvním poločase snažili, ale ve druhém byli neškodní a hrálo se jen na jejich polovině hřiště."

Jiří Hák, trenér Vlašimi (Vlašim – Beroun 1:2): „Soupeř měl dobře obsazené všechny posty a navíc střelecky disponovaného Tikovského. U nás lze pochválit obranu v čele s Přitasilem, v záloze částečně Srba s Cettlem, v útoku nešťastného střelce Breburdu. Když jsem před utkáním přemýšlel, kdo by od nás mohl dát gól, usoudil jsem, že jedině D. Cacák. Domluvil jsem se s trenérem staršího dorostu Jelínkem, že pokud po prvním poločase bude u nich výsledek příznivý, vystřídá stopera D. Cacáka a já jej použiji do útoku, neboť v minulé sezoně mi dal 29 gólů. Vize se naplnila, ale bylo to málo. S nadsázkou lze říci, že utkání bylo soubojem dvou hráčů – Tikovského a Breburdy. První dal dva góly a tyč, druhý pouze tyč. Tvrdím, že dát gól je ve fotbale největší umění."