Vlašim – Příbram 0:4 (0:3)

V úvodu zápasu to vypadalo, že hráči Vlašimi chytají bronz z jarního sluníčka, protože, jak jinak mohl přijít z jejich strany mezi 13. – 17. minutou kolaps, ve kterém inkasovali tři branky. První dvě branky vsítil Matoušek (po sóle angličanem a po tečované střele) a než se rytíři zkonsolidovali, přišel třetí šok po parádní střele Fantiše. Vlašimští diváci se nestačili divit, to Příbramští se tetelili blahem. Do konce poločasu se sice domácí na chvilku probudili, ale hosté si pohodlně vedení hlídali a mohli i navýšit.

To se jim povedlo až ve druhém poločase, kdy si našel míč na hranici šestnáctky zkušený Slepička a krásným angličanem dokončil vlašimský zmar a příbramskou exhibici.

"Zápas jsme si prohráli sami, kdy soupeř potrestal dvě naše chyby a i trochu se štěstím dokázal při druhé brance protlačit míč do sítě. Za stavu 0:3 již bylo prakticky o výsledku rozhodnuto,” povzdechl si po debaklu Petr Havlíček. 

Branky: 13. a 15. Matoušek, 17. Fantiš, 79. Slepička. Rozhodčí: Klíma – Vodrážka, Kotalík. ŽK: Květ, Soldát (oba Příbram). Diváci: 725.

Vlašim: Řehák – Kadlec, Štochl, Piško, Tusjak – Janda, Skopec (35. Mareček), Badocha, Kučera (46. Vodháněl) – Hadaščok, Fotr (69. Frýdek).

1. FK Příbram: Boháč – Květ (69. Soldát), Zápotočný, Tregler, Kodr – Hlúpik, Grajciar, Skácel, Matoušek – Ayong (56. Slepička), Fantiš (81. Antwi).