ŽÁCI U15

BENEŠOV – ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:3

Benešovští, přestože prohráli, neměli se na hřišti za co stydět a lídra tabulky velice potrápila. V úvodu přišel šok, pro domácí příjemný, když míč po Rozsypalově střele z 25 metrů zaplul pod břevno branky hostů. Domácí gól nabudil, dobře pracovali v obranné fázi, nepouštěli soupeře do výraznějšího tlaku a hrozili z brejkových akcí. Přesto hosté po úniku a střele z hranice penalty vyrovnali a v závěru poločasu po rohu stav otočili. Po přestávce sice Budějovičtí zatlačili domácí na jejich polovinu, ale když už se dostali do šancí, tak byl poslední instancí brankář Šimáček. V 61. minutě ale přišlo jediné zaváhání domácího gólmana, který propustil střílený centr od rohového praporku do své sítě a bylo rozhodnuto.

Branky: 5. Rozsypal – 19. a 62. Tomek, 30. Vávra. Rozhodčí: Vnuk. Poločas: 1:2. Benešov: Šimáček – Pešta, Melichar, Slunečko, Čáp – Říha (61. Tomíček), Kulhavý, Rozsypal, Vondrák (49. Balog) – Budil, Šifra.

SLAVIE PRAHA – VLAŠIM 6:1

Vlašim v dohrávce sice brzy inkasovala, ale následně bojovností držela se Slávií krok a podržel jí několikrát brankář Kabát. V závěru poločasu udeřili hosté, nejprve Novotný nastřelil břevno a následně vyrovnal se štěstím Zamrzla po pěkné kolmici Filipa. Ve druhém poločase zvýšila Slavie po vystřídání tlak, který vyústil v dalších pět gólů v síti Vlašimi.

Branka Vlašimi: 30. Zamrzla. Poločas: 1:1. Vlašim: Kabát – Mišoň, Janovský, Filip, Vlk – Struska (45. Vesecký), Novotný, Brýl, Linhart (52. Vavro) – Jeništa, Zamrzla.

VLAŠIM – SPARTA PRAHA 0:5

„Od začátku jsme hráli ustrašeně, se zbytečným respektem. Už v 5. minutě jsme po naší chybě darovali soupeři gól a za celý zápas jsme si nedokázali vytvořit žádnou šanci. Naopak soupeř se neustále zlepšoval a ve druhém poločase převahu završil dalšími čtyři góly," smutnil trenér Vlašimi Václav Toupal.

Poločas: 0:1. Vlašim: Kabát – Vesecký (53. Sedláček), Janovský, Filip, Mišoň – Vlk (42. Struska), Novotný, Brýl, Linhart (52. Vavro) – Jeništa, Zamrzla.

ŽÁCI U 14

BENEŠOV – ČESKÉ BUDĚJOVICE 3:2

Proti favorizovanějšímu soupeři se benešovští mladíci vytáhli a díky bojovnému, koncentrovanému výkonu urvali cennou výhru.

Branky Benešova: Plandor, Baariev, Srb. Poločas: 2:1. Benešov: Budil – Kratochvíl, Kořínek, Dostál, Hampl – Blažejovský, Srb – Bariev (Bareš), Vilímek, Vondrák (Charvát) – Plandor (Plášil).

SLAVIA PRAHA – VLAŠIM 3:0

Na hřišti lídra tabulky (Slavia neztratila ani bod a měla skóre 145:8) podala Vlašim velice bojovný a slušný výkon. „Ještě třináct minut před koncem jsme prohrávali pouze 0:1, ale nešťastný vlastní gól nám trochu pokazil výsledek, protože Slávisté už byli značně nervózní. Škoda, že se klukům nepodařilo vstřelit branku, šance na to byly," posteskl si po zápase kouč Vlašimi Petr Postřihač.

Poločas: 1:0. Vlašim: Matoušek – Jelínek, Martiňák, Němec, Hanousek – Postřihač, Kocour, Novák, Zvára – Mazáč, Dušek. Střídali: Větrovský, Štecher, Donabauer, Motyčka.

VLAŠIM – SPARTA PRAHA 0:7

Vlašimští předvedli ustrašený a bojácný výkon, plný nepřesností a taktických chyb, nepodržel je ani jeden z brankářů a gól nedokázali vstřelit ani z jasné šance.

Poločas: 0:4. Vlašim: Matoušek – Jelínek, Martiňák, Němec, Hanousek – Postřihač, Kocour, Novák, J. Zvára – Dušek, Mazáč. Střídali: Štecher, Macháček, Větrovský, Motyčka.