Chotýšany – Bílé Podolí 3:0

Zápas začali lépe hosté, ale jejich výpady k ohrožení Kondrátovy branky nevedly. První střelu na branku vyslal domácí Šindelář, ale prudkou střelu vyrazil Červinka na roh. Poté převzali iniciativu hosté, ale centry Jelínka na Chmelaře skončily těsně vedle chotýšanské branky. V 25. minutě pálil domácí Moravec nad. Vzápětí trestný kop Šindeláře vytlačil Červinka na roh. Na druhé straně skončila střela Mužátka po centru Jelínka těsně vedle Kondrátovy branky. Pak přišly velké chvíle domácího Kamarýta, ale jeho střela a hlavička po rohu Kratochvíla skončily na tyči hostující branky.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. V 52. minutě si na roh Šindeláře naskočil Khandl, jehož hlavička skončila v síti. Poté se hra odbývala většinou ve středu hřiště, až v 72. minutě přišla kolmá přihrávka Moravce na Hanuše, kterého v pokutovém území srazil brankář Červinka. Následnou penaltu sám postižený s přehledem proměnil – 2:0. Hosté po obdržené brance domácí přitlačili k vlastní brance, ale hlavička Jelínka, trestný kop Spáčila i hlavička Šáleného, skončily těsně nad brankou domácího Kondráta. A tak udeřilo opět na druhé straně. V 88. minutě přeloboval Moravec brankáře po přihrávce Hanuše a uzavřel na konečných 3:0.

Branky: 52. Khandl, 72. Hanuš, 88. Moravec. Rozhodčí: Hurych. Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 0:0.

Chotýšany: Kondrát – Moravec, Bejbl, Khandl, Šindelář – Hanibal (Korecký), Kratochvíl (Filip), Kamarýt, Povolný – Hanuš, M. Granát (Junek).

MIROSLAV PALEČEK