Tupadly – Chotýšany 1:0

Zápas začal náporem domácích, kteří se dostali dvakrát před brankáře Kondráta, ale brankově neuspěli. V 7. minutě centroval z pravé strany Nezbeda, ale střela Krumla skončila těsně vedle chotýšanské branky.

O chvíli později zaúřadovali rozhodčí. Nejdříve měli odpískat ruku domácího hráče ve středu pole, poté pomezní přehlédl dvoumetrový ofsajd domácího Drbohlava, který odcentroval před chotýšanskou branku na Krajíčka. Míč brankář Kondrát nejdříve vyrazil a poté přes něj přepadl domácí hráč a k udivení všech rozhodčí odpískal penaltu, kterou však Kondrát v pohodě kryl.

Domácí měli stále více ze hry, ale brankově se v prvním poločase neprosadili.

Do druhého poločasu vstoupili lépe Chotýšanští, polocentr polostřela Khandla, skončila na břevně Dušánkovy branky. V 54. minutě přišla největší šance hostů, kdy po přihrávce Průchy střílel do brankáře Hanibal a jeho dorážka skončila na tyči domácí branky.

Následně se hra odbývala většinou mezi šestnáctkami, bez větších šancí na obou stranách. Až v 76. minutě ztratil ve středu hřiště míč Průcha, domácí Drbohlav zacentroval do vápna na Čmakala, který prostřelil Kondráta – 1:0. V závěru hosté vrhli vše do ofenzivy, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

Branka: 76. Čmakal. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 1:2. Poločas: 0:0.

Chotýšany: Kondrát – Vaňkát, Filip, Khandl, Šindelář – Hanibal (Kratochvíl), Kamarýt, Průcha, Povolný – M. Granát, Hanuš.