Ratboř – Chotýšany 3:0

Zápas mužstev ze dna tabulky byl vyrovnaný, ale hosté měli větší gólové šance, jenže Šindelář po kolmici Hanuše pálil do brankáře, Hanibal po vysutí Šindelářem dopadl stejně a Hanuš nedokázal nasměrovat míč mezi tyče, brankář Ratboře vyrazil zázračně tečovanou střelu Hampešta a střela Pohorského z úhlu po prostrčení Hampešta skončila těsně vedle.

Na začátku druhé půle mohli hosté rozhodnout, ale Povolný před prázdnou bránou nenašel Hampešta, Šindelář zakončil sólo do brankáře, osamocený Hanibal zpracovával dlouho míč až mu ho obránce „ustřelil“, nabídku Hanuše netrefil na zadní tyči Šindelář a Povolného střela z 22 metrů skončila na břevně. Domácí byli v zakončení třikrát úspěšnější. První dva góly byli po rychlých akcích zakončených do prázdné brány a při třetím přetlačil Brtník na polovině Bejbla a po sóle skóroval.

„Hrál se zápas průměrné úrovně, žádná krása se nekonala. Věděli jsme, že hrajeme o šest bodů. V prvním poločase jsme nehráli dobře, přesto jsme si vytvořili šance, ale trestuhodně jsme je zahodili. Začátek druhého poločasu docela šel a měli jsme ve dvaceti minutách šance, ale ani ty nejvyloženější Adam Hanibal a Petr Šindelář neproměnili. Jak už to tak bývá, soupeř podnikl útok, udělali jsme stupidní chybu, dostali gól a už jsme na něj nebyli schopni zareagovat a odpovědět. Místo abysme bojovali o body, se naše hra v závěru zvrhla v totální bezradnost a anarchii, což nemělo s fotbalem nic společného,“ byl rozčarovaný trenér Chotýšan Ivan Suchomel.

Branky: Hošek, Chábera, Brtník. ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Chotýšany: Keseli – Vaňkát, Bejbl, Khandl, Straka - Hanibal (61. Breburda), Pohorský, Hampešt, Šindelář, Povolný - Hanuš.