Soutěž také nabídla dvě vyhecovaná derby blízkých sousedů. To v Čerčanech s Přestavlky se v rámci okresního přeboru odehrálo po deseti letech a zavítalo na něj na 200 diváků, kteří ale nesledovali moc pohledné utkání (1:2). V první půli byli ještě mírně lepší domácí, ale nakonec se radovali hosté, jelikož využili své šance. Čerčany tak opět zůstaly bez bodu a již počtvrté prohrály o jedinou branku. I nedělní derby mezi Maršovicemi a Vrchotovými Janovicemi viděla početná divácká kulisa, čítající okolo 140 návštěvníků (1:4). I když zpočátku byli lepší domácí, tak nedokázali využít své velké šance, a naopak hosty opět spasil kapitán P. Němec.

Jediným stoprocentním týmem zůstávají již jen rozjeté Olbramovice, které hostily Pravonín (6:2). Domácí vstoupili do obou poločasů lépe, a i když je ve druhé půli ovlivnilo vyloučení kapitána Košaře, tak přesto vysoko vyhráli, neboť hosté nedokázali ani z vyložené šance proti deseti vyrovnat na 3:3. Spoustu branek nabídl i duel mezi Týncem nad Sázavou a Meznem (4:3). Vypjatý byl především konec zápasu, když nejprve v 88. minutě Mezno z penalty vyrovnalo na 3:3, aby v 92. minutě obrátil skóre na svou stranu Týnec také z penalty.

Domácí táhlo hlavně duo J. Stibůrek – J. Horký, kteří zaznamenali po dvou brankách.

Zápas mezi Dolními Kralovicemi a Postupicemi (1:2) ovlivnila brzká červená karta pro domácího M. Kotýnka, který zastavil unikajícího útočníka. Přesto se domácí dostali do vedení, ale pak neproměnili některé své šance a Postupicím se podařilo otočit skóre. Vítězný gól vstřelily chvíli před koncem (dle domácích ale z postavení mimo hru). V posledním zápase se střetly dva dosud nebodující celky – Jankov a Nespeky B (2:3). I když se domácí dostali do vedení, tak hosté otočili skóre, které ale Jankovští z penalty ještě srovnali. Nicméně Nespeky byly lepším sokem, a navíc neproměnily penaltu a některé šance – viz. nepřímý kop za malou domů, nebo tisíciprocentní šance R. Vojkůvky, když místo zcela prázdné brány trefil jen tyč. Nakonec dělbu bodů přeci jen zatrhl agilní D. Pešta.

V utkáních padlo celkem 35 branek, což činí přesně průměr pět gólů na zápas. Kolo opět nezažilo remízu, a dokonce ve čtyřech případech hostující vozby dobyly domácí hradby. Z hattricku se radovali dva střelci - David Pešta z nespeckého béčka, který řádil v Jankově a opět Arnošt Korecký, který pomohl porazit Křivsoudov. Dva hráči se červenali – Jiří Košař z Olbramovic po dvou žlutých a Martin Kotýnek z D. Kralovic po faulu již ve 14. minutě.

Nižší soutěže tentokrát nenabídly tolik vysokých výsledků, co minule. Ve III. třídách Chocerady podlehly Miličínu 2:7 (3x L. Trefil), kapitán Pyšel J. Šimeček čtyřmi zásahy řídil výhru proti Ostředku (2:6, navíc ČK pro O. Nováka) a hattrickem pomohl A. Stibůrek Bystřici proti Poříčí B. Týmy Soběhrd a Popovic, v minulé sezoně hrající ještě Okresní přebor, se rozešly smírně 1:1 (třetí remíza Soběhrd, první bod Popovic). A v dalších zápasech se spíše červenilo – do sprch šel předčasně V. Peroutka z Tichonic a F. Hlaváček z Kondrace B. Ve skupině A je již jediná Bystřice stoprocentní a jediné Poříčí B bez bodu. Naopak ve skupině B je situace jiná – čtyři týmy bez ztráty, tři týmy bez bodu.

Ve IV. třídách vyhrály 9:3 Lešany s Pecerady (3x A. Kačer) a Vracovice s Libouní 9:2 (3x M. Vavrous). Pěti góly se na výhře Načeradce s Pravonínem B podílel M. Švec a hattrick zaznamenal ještě václavický kapitán J. Mikš. V zápase Olbramovic B s Drachkovem se zrodila opět, spíše raritní, remíza 0:0.

Arnošt Korecký